- Деталі
- Автор: admin
-
Категорія: Новини
-
Опубліковано: 26 грудня 2023
-
Перегляди: 106
23 грудня 2023 року відбувся ІІ етап Всеукраїнської учнівської олімпіади з трудового навчання, технологій (технічні види праці) серед учнів 8-11 класів закладів освіти громади.
Учасниками олімпіади стали 7 учнів із 4 закладів освіти: ліцею «Ерудит», Цибулівського ліцею, Леськівського ліцею, Шарнопільського ліцею.
Учасники олімпіади продемонстрували свої вміння у теоретичному та практичному турах.
За результатами роботи журі переможцями олімпіади стали:
8-9 клас (технічні види праці)
І місце:
Кузьменко Святослав, учень 8 класу Шарнопільського ліцею (учитель Кравченко В.М.);
ІІ місце:
Бондар Ростислав, учень 9 класу ліцею «Ерудит» (учитель Лампіка Р.Г.);
ІІІ місце:
Хуторянський Віталій, учень 9 класу Цибулівського ліцею (учитель Руссу Е.П.);
10-11 клас (технічні види праці)
І місце:
Славгородський Владислав, учень 10 класу ліцею «Ерудит» (учитель Лампіка Р.Г.);
ІІ місце:
Білозір Денис, учень 11 класу Шарнопільського ліцею (учитель Кравченко В.М.);
Ріпко Максим, учень 11 класу Леськівського ліцею (учитель Цимбал В.М.).
Вітаємо переможців і бажаємо нових творчих злетів!
- Деталі
- Автор: admin
-
Категорія: Новини
-
Опубліковано: 21 грудня 2023
-
Перегляди: 232
На виконання плану роботи закладу на 2024 рік та враховуючи вимоги часу, адміністрація КНЗ «Черкаський обласний інститут післядипломної освіти педагогічних працівників Черкаської обласної ради» у січні 2024 року на базі інституту організовує роботу курсів підвищення кваліфікації для педагогічних працівників області.
- Комплексні професійно-фахові курси підвищення кваліфікації.
Навчальний обсяг курсів: 90 годин (3 кредити ЄКТС).
Підготовка вихователів ЗДО та вчителів початкових класів проходитиме стаціонарно на базі інституту (очна форма навчання).
Навчання проходитиме в І зміну – з 8.30 до 14.30 відповідно до затверджених розкладів.
Слухачам цих груп необхідно пройти електронну реєстрацію через єдину атестаційну систему (ЄАС) за посиланнями, що додаються (див. таблицю) та прибути до інституту 15.01.2024 на 08.15 год.
У випадку зміни безпекової ситуації навчання в цих групах буде переведено в дистанційний режим, про що буде повідомлено слухачам кураторами груп.
У інших групах навчання проходитиме у синхронному режимі (онлайн-заняття) із використанням засобів дистанційного навчання.
Початок занять – з 14.00 год. (у зв’язку з виробничою необхідністю за згодою зі слухачами в окремих групах (вихователі-методисти ЗДО, вихователі груп подовженого дня ЗЗСО, вихователі санаторних, мистецьких, спортивних закладів освіти) навчання може проводитися за окремим графіком з 9.00 год відповідно до затверджених розкладів).
Реєстрація на навчання – здійснюється через єдину атестаційну систему (ЄАС) за посиланнями, що додаються (див. таблиці).
Після реєстрації слухачі на свої електронні скриньки отримають необхідні матеріали для навчання (посилання на класрум, розклади з посиланнями на заняття та платформи, де будуть розміщені навчальні матеріали).
За результатами навчання слухачі отримають електронне свідоцтво встановленого зразка, яке надійде в їхні електронні кабінети, утворені під час реєстрації в ЄАС.
Просимо організувати реєстрацію на навчання педагогів вашого навчального закладу до 12 січня 2024 року (очна форма навчання) та до 17 січня 2024 року (дистанційна форма навчання)
Звертаємо увагу, що реєстрація на навчання може бути завершена завчасно за умови наповненості групи (не відкладайте реєстрацію на останній день)
№ |
Категорія |
Дата проведення |
Електронна реєстрація |
Відповідальний |
||
Січень 2024 року |
||||||
1 |
Учителі початкових класів І і вищої категорії (очно) |
15.01-27.01 |
oipopp.nppu.org/reg?g=3bbjg94xwbd6v9j |
Добровольська Л.Н., Кириленко В.М. |
||
2 |
Вихователі ЗДО (очно) |
- « - |
oipopp.nppu.org/reg?g=41h7wb9295w33d8 |
Сіренко А.Є., Ванько К.І. |
||
3 |
Новопризначені керівники закладів загальної середньої освіти (заступник директора з навчально-виховної роботи, завідувач філії, заступник завідувача філії з навчально-виховної роботи) |
19.01-03.02 |
oipopp.nppu.org/reg?g=xdgh93_cvd1kd3h |
Замулко О.І. |
||
4 |
Педагоги-організатори |
- « - |
oipopp.nppu.org/reg?g=56bhjb51bc2hffb |
Бугайчук Н.В. |
||
5 |
Вихователі груп подовженого дня |
- « - |
oipopp.nppu.org/reg?g=qg9w66__hbqcdv7 |
Добровольська Л.Н., Кириленко В.М. |
||
6 |
Вчителі (викладачі) предметів мистецької освітньої галузі (інтегрований курс «Мистецтво», образотворче мистецтво) Фахівці у сфері позашкільної освіти (керівники гуртків художньо-естетичного напрямку) |
19.01-03.02 |
oipopp.nppu.org/reg?g=vb7qbv1w7vj95w_ (інтегрований курс «Мистецтво») oipopp.nppu.org/reg?g=3x3j67jhj4vnncd (образотворче мистецтво) |
Лємєшева Н.А. |
||
7 |
Вчителі (викладачі) предметів соціальної та здоров'язбережувальної освітньої галузі (модельна програма «Здоров'я, безпека та добробут»), учителі основ здоров’я |
- « - |
oipopp.nppu.org/reg?g=fhbhbh32h4hj1wn |
Глоба М.Г. |
||
8 |
Вихователі-методисти закладів дошкільної освіти |
- « - |
oipopp.nppu.org/reg?g=3953qwc_fb_h34h |
Сіренко А.Є., Ванько К.І. |
||
9 |
Вихователі санаторних, мистецьких та спортивних закладів освіти |
- « - |
oipopp.nppu.org/reg?g=752179d2hkkg4xb |
Басик В.В. |
||
10 |
Асистенти вчителів |
- « - |
oipopp.nppu.org/reg?g=xqwbh984qbh6cb9 |
Криницька О.Ю. |
||
- Професійно-фахові курси підвищення кваліфікації для педагогічних працівників закладів загальної середньої освіти та вчителів-предметників закладів професійно-технічної освіти, які викладають 2 або 3 предмети
Навчальний обсяг курсів: 30 год (відповідно до навчальних планів).
Заняття проходитимуть у синхронному режимі із застосуванням засобів дистанційного навчання (онлайн-заняття та самостійна підготовка).
Реєстрація на навчання – проводиться через єдину атестаційну систему (ЄАС) за посиланнями, що додаються (див. таблиці).
Початок занять – з 14.00 год відповідно до затверджених розкладів, які отримають слухачі на свої електронні скриньки після реєстрації.
За результатами навчання слухачі отримають електронне свідоцтво встановленого зразка, яке надійде в їхні електронні кабінети, утворені під час реєстрації.
Просимо організувати реєстрацію на навчання педагогів вашої громади, навчального закладу згідно із заявленими одиницями в «Графіку навчання на курсах підвищення кваліфікації».
Звертаємо увагу, що реєстрація на навчання може бути завершена завчасно за умови наповненості групи (не відкладайте реєстрацію на останній день)
№ |
Категорія |
Дата проведення курсів |
Кінцева дата завершення реєстрації |
Електронна реєстрація |
Відповідальний |
Січень 2024 року |
|||||
1 |
Вчителі (викладачі) інформатичної освітньої галузі |
08.01-18.01 |
05.01 |
oipopp.nppu.org/reg?g=b9q3hwzbj9d_3w9 |
Шемшур В.М. |
2 |
Вихователі груп подовженого дня |
- « - |
- « - |
oipopp.nppu.org/reg?g=hh5n4hnhzx7nk1q |
Добровольська Л.Н., Кириленко В.М. |
3 |
Шкільні бібліотекарі |
09.01-19.01 |
05.01 |
oipopp.nppu.org/reg?g=bbjw8n3jfh3nbj5 |
Борисова Н.А. |
4 |
Вчителі (викладачі) предметів мовно-літературної освітньої галузі (зарубіжна література та мови національних меншин) |
- « - |
- « - |
oipopp.nppu.org/reg?g=bjdhjh9dbqk1zc6 |
Січкар С.І., Архипова В.П. |
5 |
Вчителі (викладачі) предметів технологічної освітньої галузі (трудового навчання, технологій та креслення) |
10.01-20.01 |
08.01 |
oipopp.nppu.org/reg?g=wfc7bhjbbjwbgkh |
Кондратюк С.Ю. |
6 |
Вчителі (викладачі) «Захисту України». Вчителі (викладачі) предметів освітньої галузі фізичної культури |
- « - |
08.01 |
oipopp.nppu.org/reg?g=4ghcjbh66kwh7ng (учителі «Захисту України») oipopp.nppu.org/reg?g=w3hcjww446v1jjd (учителі фізичної культури) |
Плахута В.В., Глоба М.Г. |
- Спеціалізовані курси підвищення кваліфікації педагогічних працівників (надається додаткова спеціалізація)
Навчальний обсяг курсів: 48 год (відповідно до навчального плану).
Заняття проходитимуть у синхронному режимі із застосуванням засобів дистанційного навчання (онлайн-заняття та самостійна підготовка).
Реєстрація на навчання – проводиться через єдину атестаційну систему (ЄАС) за посиланнями, що додаються (див. таблиці).
Початок занять – з 14.00 год відповідно до затверджених розкладів, які отримають слухачі на свої електронні скриньки після реєстрації.
За результатами навчання слухачі отримають електронне свідоцтво встановленого зразка, яке надійде в їхні електронні кабінети, утворені під час реєстрації.
Просимо організувати реєстрацію на навчання педагогів вашої громади, навчального закладу згідно із заявленими одиницями в «Графіку навчання на курсах підвищення кваліфікації».
Звертаємо увагу, що реєстрація на навчання може бути завершена завчасно за умови наповненості групи
(не відкладайте реєстрацію на останній день)
№ |
Категорія |
Дата проведення курсів |
Кінцева дата завершення реєстрації |
Електронна реєстрація |
Відповідальний |
1 |
Курс підвищення кваліфікації «Інформатика в Новій початковій школі» (48 годин) |
22.01-31.01 |
19.01 |
oipopp.nppu.org/reg?g=34jvb8b8wjchwd8 |
Шемшур В.М., Добровольська Л.Н. |
- Деталі
- Автор: admin
-
Категорія: Новини
-
Опубліковано: 21 грудня 2023
-
Перегляди: 99
20 грудня 2023 року на базі ліцею «Успіх» відбувся методичний івент для вчителів української мови і літератури закладів освіти громади «Подолання навчальних втрат та формування ключових компетентностей на уроках української мови і літератури».
Втрати у результатах навчання, до яких призвела повномасштабна війна та пандемія, можливо подолати лише за умови вчасного їх виявлення. Спираючись на дослідження Українського інституту розвитку освіти, вдалося з’ясувати не лише чинники освітніх втрат, а й розробити рекомендації та інструментарій, аби їх подолати.
Учасників івенту із презентацією «Інструменти виявлення та подолання навчальних втрат» ознайомила консультант КУ «Центр професійного розвитку педагогічних працівників» Казміренко Тетяна Валеріївна. Учителі отримали рекомендації для подальшої роботи.
Голова спільноти Фариба Ірина Альтусівна представила презентацію «Впровадження інновацій у формуванні ключових компетентностей на уроках української мови і літератури» і поділилася з колегами методами, прийомами, формами роботи у 5-6 класах Нової української школи.
Казміренко Т.В. підвела підсумки мовних конкурсів та олімпіади, звернула увагу вчителів на підготовку до конкурсу на кращий освітній ресурс, виставку передових педагогічних технологій.
- Деталі
- Автор: admin
-
Категорія: Новини
-
Опубліковано: 21 грудня 2023
-
Перегляди: 90
Підведено підсумки ІІ етапу Всеукраїнської олімпіади з екології серед учнів 10-11 класів.
І місце
- Яюс Аня, учениця 10 класу ліцею «Ерудит» Монастирищенської міської ради (вчитель – Сергієнко Н.А.) ;
- Тарасюк Вероніка, учениця 11 класу Леськівського ліцею Монастирищенської міської ради (вчитель – Левінська О.В.);
ІІ місце
- Кучер Дарина, учениця 10 класу Монастирищенського ліцею №2 Монастирищенської міської ради (вчитель – Мельник Г.Л.) ;
- Королик Маріанна, учениця 11 класу Сатанівського ліцею Монастирищенської міської ради (вчитель – Власюк Л.С.);
ІІІ місце
- Микитюк Анастасія, учениця 10 класу Івахнянського ліцею Монастирищенської міської ради (вчитель – Дідковська Н.М.) ;
- Панібратський Іван, учень 10 класу ліцею «Успіх» Монастирищенської міської ради (вчитель – Поночовна Л.І.);
- Бабенко Валерія, учениця 11 класу Цибулівського ліцею Монастирищенської міської ради (вчитель – Червонописка М.М.);
- Шквира Каріна, учениця 11 класу ліцею «Ерудит» Монастирищенської міської ради (вчитель – Сачук В.П.) ;
Вітаємо переможців та їх наставників!
- Деталі
- Автор: admin
-
Категорія: Новини
-
Опубліковано: 21 грудня 2023
-
Перегляди: 91
16 грудня 2023 року на базі ліцею «Ерудит» відбувся ІІ (міський) етап Всеукраїнської олімпіади з інформаційних технологій. У ньому взяли участь 11 учнів 8-11 класів із шести закладів загальної середньої освіти громади. Олімпіада відбувалася за завданнями Черкаського обласного інституту післядипломної освіти педагогічних працівників. Учні показали свої знання теоретичного матеріалу, вміння працювати з графічними редакторами, таблицями, презентаціями. Після перевірки олімпіадних робіт журі визначило переможців.
І місце
- Мацуляк Вадим, учень 8 класу Цибулівського ліцею Монастирищенської міської ради ( вчитель – Березовська К.Г.);
- Прилуцький Денис, учень 10 класу ліцею «Ерудит» Монастирищенської міської ради (вчитель – Панночка В.В.) ;
- Славгородський Владислав, учень 10 класу ліцею «Ерудит» Монастирищенської міської ради (вчитель – Панночка В.В.);
- Грицаюк Ольга, учениця 11 класу ліцею «Успіх» Монастирищенської міської ради (вчитель – Семененко А.О.).
Вітаємо переможців та їх наставників!
- Деталі
- Автор: admin
-
Категорія: Новини
-
Опубліковано: 21 грудня 2023
-
Перегляди: 94
15 грудня 2023 року на базі ліцею «Успіх» відбувся ІІ (міський) тур Всеукраїнської олімпіади з географії. Свої знання випробовували 26 учнів 7-11 класів із дев’яти закладів загальної середньої освіти громади. Учні показали свої знання теоретичного матеріалу, уміння розв’язувати задачі економічного змісту, користуватися контурними картами , критично осмислювати інформацію. Після перевірки олімпіадних робіт журі визначило переможців.
І місце
– Уманець Андрій, учень 7 класу ліцею «Успіх» Монастирищенської міської ради (вчитель – Денисенко Г.В.);
- Попкова Аліна, учениця 8 класу Цибулівського ліцею Монастирищенської міської ради (вчитель – Титоренко Т.О.);
- Софіаніді Ельдар, учень 9 класу ліцею «Успіх» Монастирищенської міської ради (вчитель – Денисенко Г.В.);
- Терещук Дмитро, учень 10 класу ліцею «Успіх» Монастирищенської міської ради (вчитель – Денисенко Г.В.);
- Гончарук Даниїл, учень 11 класу Цибулівського ліцею Монастирищенської міської ради (вчитель – Червонописка М.М.)
ІІ місце
- Бондарчук Олександра, учениця 8 класу Монастирищенського ліцею №2 Монастирищенської міської ради ( вчитель – Побережець Т.М.);
- Сокур Максим, учень 9 класу Монастирищенського ліцею №2 Монастирищенської міської ради ( вчитель – Побережець Т.М.);
- Антоненко Віолета, учениця 10 класу Шарнопільського ліцею Монастирищенської міської ради (вчитель – Зрайченко О.В.);
- Гончарук Вікторія, учениця 11 класу Княжекриницького ліцею Монастирищенської міської ради (вчитель – Чепіжко В.С.);
ІІІ місце
- Полонський Артем, учень 8 класу Монастирищенського ліцею №2 Монастирищенської міської ради ( вчитель – Побережець Т.М.);
- Корнєєва Софія, учениця 9 класу Цибулівського ліцею Монастирищенської міської ради (вчитель – Онищук Л.П.)
- Славгородський Владислав, учень 10 класу ліцею «Ерудит» Монастирищенської міської ради (вчитель – Яшин В.О.);
- Григораш Вадим, учень 11 класу Монастирищенського ліцею №2 Монастирищенської міської ради (вчитель Побережець Т.М.)
Вітаємо переможців!