У 2023 році вступники до закладів вищої освіти складатимуть національний мультипредметний тест з української мови, математики та одного предмета на вибір.

Тестування відбуватиметься в тимчасових екзаменаційних центрах. Учасники працюватимуть з онлайновим сервісом тестування.

Пропонуємо майбутнім абітурієнтам опис процесу проходження мультитесту й корисні поради щодо роботи із сервісом тестування.

Сервіс тестування

В аудиторії тимчасового екзаменаційного центру для кожного учасника обладнано індивідуальне робоче місце. Це компʼютер, підʼєднаний до інтернету й налаштований для тестування. На компʼютері буде відкрита стартова сторінка сервісу, у якому ви проходитимете тест.

Старший інструктор в аудиторії видасть вам індивідуальну картку учасника тестування, де вказано ваші логін і пароль. Уважно введіть логін і пароль у відповідних місцях сервісу тестування. Натисніть червону кнопку «Увійти».

Ви потрапите на персональну сторінку. У правому верхньому куті зазначені ваші прізвище, імʼя, по батькові. Перевірте правильність їх написання. Якщо помітите помилку – повідомте інструктора.

Натисніть кнопку «Перейти до тесту». Ви потрапите на головну сторінку. Тут зазначено дату і час початку тестування.

На головній сторінці ви також побачите три вкладки: «Іспит», «Довідкові матеріали» та «Інструкція».

«Довідкові матеріали» – це формули й таблиці, які знадобляться вам під час виконання завдань з математики, фізики та хімії.

«Інструкція» містить інформацію щодо роботи із сервісом і процедури проходження тесту.

На вашому столі також лежатиме аркуш паперу для чернетки. Якщо цього аркуша вам буде замало, попросіть в інструктора ще один.

Початок роботи

Коли старший інструктор оголосить початок тестування, натисніть кнопку «Перейти до тесту», далі кнопку «Розпочати тест», а потім кнопку «Розпочати роботу над тестом».

З цього моменту починається відлік часу тестування. Ви матимете 180 хвилин на виконання всіх завдань.

Зверніть увагу, що години, хвилини та секунди до кінця тестування вказані на таймері в правому верхньому куті екрана. Ви можете приховати цей таймер, натиснувши на кнопку із зображенням перекресленого ока. Знову відкрити таймер можна, якщо натиснути клавішу Esc на клавіатурі.

Під час виконання завдань ви матимете можливість розгорнути тест на весь екран. Для цього натисніть на іконку із зображенням стрілок («Розгорнути»). Регулювати розмір зображення можна ще й за допомогою комбінації клавіш Cntrl і + або - на клавіатурі. Також можна утримувати клавішу Cntrl і прокрутити коліщатко мишки до себе чи від себе.

Інформація про збережені відповіді відображатиметься на боковій панелі, розташованій у верхньому правому куті екрану. Червоним будуть забарвлені номери завдань зі збереженими відповідями, а сірим – завдання, які ще не виконані або відповіді на які не збережені. За допомогою цієї панелі вступник зможе швидко перейти до будь-якого завдання у межах предмета та зберегти відповідь.

Зверніть увагу, що розподіляти час на виконання блоків з української мови, математики й третього предмета треба самостійно. Памʼятайте, що на весь мультитест ви матимете 180 хвилин.

Над завданнями зазначено назви блоків. Ви можете починати роботу з будь-якого блока. Їх назви будуть зазначені вгорі над завданнями. Також ви можете переходити від одного блока до іншого за власним бажанням і працювати над блоками в будь-якій послідовності.

Уважно читайте правила виконання кожного завдання, саме завдання й варіанти відповіді. Відповідайте лише після того, як зрозуміли завдання. За потреби користуйтеся аркушем-чернеткою.

Якщо ви помітили, що завдання не відображається повністю, «зависло», – оновіть сторінку, натиснувши на клавіатурі F5.

Виконання завдань

Щоб виконати завдання на вибір однієї правильної відповіді з усіх предметів, поставте позначку ліворуч біля варіанта, який ви вибрали. Натисніть кнопку «Зберегти відповідь». За потреби ви зможете повернутися до завдання, виправити відповідь і ще раз зберегти її.

Аналогічно треба позначати відповіді у завданнях з вибором трьох правильних відповідей із семи запропонованих варіантів у блоці з історії України. Вступник після кожного завдання має обов’язково натиснути кнопку «Зберегти відповідь».

Щоб виконати завдання на встановлення відповідності («логічні пари»), наведіть курсор на варіант відповіді. Тепер натисніть праву клавішу мишки, а потім натисніть на відповідну комірку, яка, на вашу думку, є правильною. Вибравши так усі логічні пари, натисніть «Зберегти відповідь».

Щоб виправити відповідь, спочатку поверніть усі варіанти в їхнє попереднє поле, а потім виконайте завдання ще раз і натисніть «Зберегти відповідь».

Аналогічним чином виконується і завдання на встановлення послідовності, які будуть запропоновані в блоці з історії України.

Тест з іноземної мови містить завдання на заповнення пропусків у реченні чи тексті. Відповіді на завдання треба фіксувати таким чином: до кожного пропуску з випадного списку вибираємо і позначаємо правильну, на вашу думку, відповідь. Після того, як усі пропуски заповнено, необхідно натиснути кнопку «Зберегти відповідь».

Щоб виконати завдання з короткою відповіддю в блоці з математики, фізики, хімії, спочатку розвʼяжіть задачу на чернетці. Потім введіть цифрову відповідь у відповідне місце після завдання в сервісі тестування. Записуйте відповідь лише десятковим дробом, використовуючи кому в числах. Знак «мінус» пишіть перед першою цифрою числа. Не забувайте натиснути кнопку «Зберегти відповідь».

За потреби ви зможете повернутися до завдання, виправити відповідь і ще раз зберегти її.

Якщо ви не натиснете «Зберегти відповідь» після виконання певного завдання, ваша відповідь не буде зарахована. Сервіс тестування нагадає вам про потребу збереження відповідей, коли ви будете переходити від одного блока до іншого.

Ви можете повертатися до будь-якого завдання, виконувати його або виправляти вже надану відповідь і заново зберігати її.

Завершення тестування

Якщо ви хочете закінчити тестування, натисніть кнопку «Завершити роботу над тестом». Сервіс тестування ще раз уточнить, чи дійсно ви хочете завершити тест. Натиснувши кнопку «Так, завершити роботу», ви вже не зможете повернутися до виконання завдань.

Також, за потреби, перед остаточним завершенням сервіс нагадає вам, на які завдання ви не надали відповіді. Ви можете повернутися до виконання цих завдань і зберегти свої відповіді. Зверніть увагу, що сервіс зарахує вам тільки збережені відповіді.

Після завершення виконання всіх завдань НМТ учасник одразу побачить свої результати на екрані. Це кількість тестових балів, яка буде нарахована за правильні відповіді з кожного предмета окремо.

Щоб вийти із сервісу тестування, наведіть курсор на ваші прізвище, імʼя й по батькові та натисніть на кнопку «Вийти».

Складено за матеріалами Українського центру оцінювання якості освіти.

7543488766554Основна сесія національного мультипредметного тесту відбудеться з 5 до 23 червня.

Пропонуємо учасникам тестування алгоритм дій, ознайомлення з яким допоможе дізнатися про правила проведення тесту, відчути впевненість та комфорт при відвідуванні екзаменаційного центру. 

 

 

Допуск до екзаменаційного центру

Для допуску до тимчасового екзаменаційного центру учасник тестування має пред’явити паспортний документ та сертифікат, який необхідно роздрукувати з інформаційної сторінки самостійно напередодні тестування.

Також необхідно мати запрошення. Воно може бути в онлайн-форматі, тобто учасник іспиту може завантажити запрошення на телефон і пред’явити для входу в ТЕЦ у такому вигляді.

Кожен учасник тестування має право взяти з собою в аудиторію прозору пляшку води та ручку будь-якого кольору для роботи з чернеткою.

Вхід до аудиторії

На вході до тимчасового екзаменаційного центру як в Україні, так і за кордоном, учасника тестування зустрічатиме україномовний спеціаліст, який перевірить документи та повідомить номер аудиторії, де буде проходити тестування.

Списки з прізвищами та розподілом за аудиторіями, якщо їх буде декілька, будуть вивішені на вході до центру.

Учасник НМТ за вказівниками має пройти до вказаної аудиторії. В аудиторії фахівець центру вкаже місце за комп'ютером, яке має зайняти учасник тестування.

Детальніше...

9769694645В умовах воєнного стану важливо забезпечити права дітей, які внаслідок повномасштабного вторгнення російської федерації вимушено опинилися за межами України, дітей з неконтрольованих територій, територій населених пунктів на лінії зіткнення, деокупованих територій на безперервне здобуття освіти; надати можливість українським дітям, які наразі перебувають в інших країнах, продовжити навчатись за українською програмою; сприяти тому, щоб українські діти не втрачали зв’язок з Україною і могли продовжити здобуття освіти в Україні.

Міністерство освіти і науки України рекомендує дітям - громадянам України, які вимушено знаходяться за кордоном, такі варіанти здобуття освіти під час дії воєнного стану:

 • навчатись тільки в закладі освіти країни перебування учня за очною формою;
 • поєднувати навчання в закладі освіти країни перебування за очною формою і в закладі загальної середньої освіти України, зокрема Державному ліцеї «Міжнародна українська школа», за однією із форм навчання, передбачених законодавством (дистанційною, сімейною (домашньою), екстернатною);
 • навчатися в закладах/класах, які організовано в країнах перебування за ініціативою громадських організацій українців за сприяння органів управління освітою цих країн та місцевої влади і які надають освітні послуги у співпраці з Державним ліцеєм «Міжнародна українська школа» відповідно до укладеного договору;
 • якщо це не суперечить законодавству країни перебування, навчатися тільки в закладі освіти України за однією із форм навчання, передбачених законодавством (дистанційною, сімейною (домашньою), екстернатною)

Детально з методичними рекомендаціями Міністерства освіти можна ознайомитися у вкладенні.

76733347Педагогічні працівники закладів загальної середньої освіти громади з 15 квітня до 8 травня 2023 року ознайомилися з електронними версіями оригінал-макетів підручників та посібників для учнів 10 класу, які були доступні для перегляду в електронній бібліотеці ДНУ «Інститут модернізації змісту освіти».

         Результати вибору вчителями підручників, які беруть участь у Конкурсі, й окремо для підручників, які плануються для повторного видання були схвалені рішеннями педагогічних рад ЗЗСО та оприлюднені на шкільних вебсайтах.

         Із узагальненим результатом вибору підручників закладів загальної середньої освіти Монастирищенської міської ради можна ознайомитися у вкладенні.

На виконання плану роботи закладу на 2023 рік та враховуючи вимоги часу, адміністрація КНЗ «Черкаський обласний інститут післядипломної освіти педагогічних працівників Черкаської обласної ради» у червні 2023 року на базі закладу організовує роботу курсів підвищення кваліфікації для педагогічних працівників області.

 1. Комплексні курси підвищення кваліфікації.

Навчальний обсяг курсів: 90 годин (3 кредити ЄКТС).

Навчання проходитиме у синхронному режимі із використанням засобів дистанційного навчання (онлайн-заняття та самостійна підготовка).

Початок занять: з 14.00 год. (у зв’язку з виробничою необхідністю за згодою зі слухачами в окремих групах (вихователі ЗДО, учителі української мови і літератури ЗЗСО, керівники та методиста ЗПО) навчання може проводитися за окремим графіком з 9.00 год відповідно до затверджених розкладів).

Реєстрація на навчання – за посиланнями, що додаються (див. таблиці).

Після реєстрації на свої електронні скриньки слухачі отримають розклади з посиланнями на заняття та платформи, де будуть розміщені навчальні матеріали.

За результатами навчання слухачі отримають свідоцтво встановленого зразка.

Просимо організувати реєстрацію на навчання педагогів вашої громади, навчального закладу до 02 червня поточного року.

Звертаємо увагу!

Реєстрація на навчання може бути завершена завчасно за умови наповненості групи!

Не відкладайте реєстрацію на останній день!

Категорія

Дата проведення

Електронна реєстрація

Відповідальний

Червень

1

Учителі початкових класів

05.06-24.06

https://forms.gle/mPvBpJwr9XDsYxKd6

Добровольська Л.Н.,

Кириленко В.М.

2

Учителі початкових класів

- « -

https://forms.gle/mPvBpJwr9XDsYxKd6

Добровольська Л.Н.,

Кириленко В.М.

3

Вихователі ЗДО

- « -

https://cutt.ly/a6lwV5D

Сіренко А.Є., Ванько К.І.

4

Вихователі ЗДО

- « -

https://cutt.ly/76lwt4m

Сіренко А.Є., Ванько К.І.

5

Практичні психологи закладів освіти

- « -

https://forms.gle/g1GkwDJboVR8XBZ67

Харитонова С.М., Артеменко Т.Б.

6

Учителі фізичної культури

- « -

https://forms.gle/FFLAnft41nK5mVCY8

Глоба М.Г.

7

Директори, заступники директорів, методисти закладів позашкільної освіти (інтегрований курс)

- « -

https://forms.gle/MNtH6jkgZNR161K17

Кудін В.С.

8

Учителі зарубіжної літератури та мов національних меншин

- « -

https://forms.gle/jWvPTDmruCKmrZEPA

Січкар С.І., Архипова В.П.

 1. Спеціалізовані курси підвищення кваліфікації (які надають додаткову спеціалізацію).

Навчальний обсяг курсів: 48 год (відповідно до навчальних планів).

Заняття проходитимуть у синхронному режимі із застосуванням засобів дистанційного навчання (онлайн-заняття та самостійна підготовка).

Реєстрація на навчання – за посиланням, що додаються (див. таблицю).

Початок занятьвідповідно до затверджених розкладів, які отримають слухачі на свої електронні скриньки після реєстрації.

По закінченню навчання слухачі отримають свідоцтво встановленого зразка.

Звертаємо увагу!

Реєстрація на навчання може бути завершена завчасно за умови наповненості групи!

Не відкладайте реєстрацію на останній день!

Категорія

Дата проведення курсів

Кінцева дата завершення реєстрації

Електронна реєстрація

Відповідальний

1

Курс підвищення кваліфікації «Інформатика в Новій початковій школі» (48 годин)

06.06-17.06

До 03.06

https://forms.gle/s6uoeHJansfgx2k46

Шемшур В.М., Добровольська Л.Н., Кириленко В.М.

 

Просимо поінформувати педагогів про умови організації навчання та сприяти проходженню курсів підвищення кваліфікації освітянами вашого навчального закладу.

346059680 1438870210220502 277053183974797841 nЗ метою вивчення та популяризації досвіду кращих педагогів Черкащини з 11.04.2023 по 13.04.2023 Черкаським обласним інститутом післядипломної освіти педагогічних працівників в дистанційному форматі було проведено обласну виставку-конкурс “Нова українська школа Черкащини”.

Від Монастирищенської громади на виставку було представлено 18 робіт, з яких 10 робіт відзначено Дипломами та занесено до каталогу передового педагогічного досвіду Черкащини.

Дипломами І ступеня нагороджені:

1. Тищенко Людмила Володимирівна, учитель початкових класів опорного закладу „Монастирищенський заклад загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів №2“ Монастирищенської міської ради Черкаської області, за навчально-методичний посібник „Інтегрований урок як засіб формування творчого мислення в молодших школярів“.

2. Щербатюк Лілія Михайлівна, заступник директора з навчально-виховної роботи опорного закладу загальної середньої освіти „Монастирищенська спеціалізована школа І-ІІІ ступенів №5“ Монастирищенської міської ради Черкаської області, за методичний посібник „Освітні івенти з академічної доброчесності“.

Дипломами ІІ ступеня відзначені

1. Лисюк Валентина Прокопівна, заступник директора з виховної роботи опорного закладу „Монастирищенський заклад загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів №2“ Монастирищенської міської ради Черкаської області, за посібник „Формування національної солідарності учнів НУШ в умовах дистанційного та змішаного навчання“.

2. Педагогічний колектив опорного закладу загальної середньої освіти „Монастирищенська спеціалізована школа І-ІІІ ступенів №5“ Монастирищенської міської ради Черкаської області, директор Мотилюк Зоя Анатоліївна, за посібник „Реалізація STEM-освіти через загальношкільний STREAM-проєкт „Школа нуль відходів“.

3. Творча група педагогів Івахнянського закладу загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів Монастирищенської міської ради Черкаської області у складі: Вишнівецька Тетяна Михайлівна, Дідковська Наталія Миколаївна, Іванов Олег Веніамінович, Калашник Світлана Миколаївна, Сохан Жанна Іванівна, Шковира Ольга Павлівна – за посібник STEAM-проєкт „Енергозберігаючий екобудинок“.

4. Творча група вчителів хімії закладів загальної середньої освіти Монастирищенської міської ради у складі: Безкоровайна Ірина Миколаївна – вчитель хімії Опорного закладу «Цибулівський ЗЗСО І-ІІІ ст..», Лозова Тетяна Вікентіївна - вчитель хімії ОЗЗСО І-ІІІ ст.. «Монастирищенська спеціалізована школа №5», Полонська Людмила Іванівна - вчитель хімії ОЗ «Монастирищенський ЗЗСО І-ІІІ стр. №2»; Костриця Інна Вікторівна - консультант комунальної установи „Центр професійного розвитку педагогічних працівників Монастирищенської міської ради“, – за методичний посібник „Упровадження елементів STEM-технологій для розвитку ключових та предметних компетенцій на уроках хімії“.

Дипломом ІІІ ступеня відзначені

1.Мазурак Оксана Петрівна, учитель інформатики Леськівського закладу загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів Монастирищенської міської ради Черкаської області, за методичний посібник „Цікаві заходи з інформатики  – шлях до успіху“.

2.Рябцун Сергій Сергійович, учитель математики та інформатики Княжиківського закладу загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів Монастирищенської міської ради Черкаської області, за методичний посібник „Початки алгоритмізації та програмування у 5 класі НУШ“.

Вітаємо переможців і бажаємо успіхів у їх професійній діяльності.

45453635635665Зважаючи на вимогу МОН України щодо обов’язкового проходження підготовки до роботи в умовах Нової української школи всіма вчителями, які викладають навчальні дисципліни у початковій школі, з урахуванням кадрових змін, які відбулись у деяких закладах освіти області, та на численні прохання органів управління освітою територіальних громад у червні та серпні 2023 року за дистанційною формою, на безоплатній основі буде організовано додаткові курси підвищення кваліфікації для педагогів, які викладають у початкових класах, але з певних причин не пройшли підготовку до реалізації Державного стандарту початкової освіти на концептуальних засадах Нової української школи. Додаткові курси будуть організовані для:

- учителів початкових класів (за всіма освітніми галузями, обсяг – 60 годин);

- учителів, які викладають у початкових класах англійську мову (40 годин);

- учителів, які викладають у початкових класах фізичну культуру (8 годин);

- учителів, які викладають у початкових класах образотворче мистецтво (8 годин);

- учителів, які викладають у початкових класах музичне мистецтво (8 годин).

Пропонуємо до 05 червня 2023 року забезпечити персональну реєстрацію педагогічних працівників закладів загальної середньої освіти Вашої територіальної громади, які потребують підготовки до роботи в умовах НУШ, за посиланням: https://forms.gle/nb9pmWmExH4wuYNf7 .

Усі зареєстровані педагоги отримають на свої персональні електронні адреси інформацію про порядок навчання та посилання на місце проведення занять, а у разі успішного завершення навчання (75 % правильних відповідей на питання контрольного тесту) отримають сертифікат відповідного зразка.

4676565765657Підведено підсумки обласного конкурсу на кращий освітній цифровий ресурс. Згідно наказу КНЗ "Черкаський обласний інститут післядипломної освіти педагогічних працівників Черкаської міської ради"  № 63 від 01.05.2023 визначено переможців та призерів конкурсу:

І місце

 1. Кравець Наталія Володимирівна, учитель української мови та літератури Опорного закладу загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів «Ліцей «Ерудит» Монастирищенської міської ради Черкаської області, за кращий електронний освітній ресурс «Електронний навчальний посібник «Мовознавча толока «Говоримо українською»

ІІ місце

 1. Мойсеєнко Оксана Петрівна, Савченко Світлана Миколаївна, учителі української мови та літератури Опорного закладу загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів «Ліцей «Ерудит» Монастирищенської міської ради Черкаської області, за серію цифрових ресурсів із теми «Літературний воркшоп («workshop» з англ. «майстерня») для 6 класу НУШ».
 2. Творча група педагогів Коритнянського закладу загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів Монастирищенської міської ради Черкаської області: Киливник Надія Вікторівна, учитель початкових класів; Кутинська Оксана Вікторівна, учитель української мови та літератури; Пархомець Анна Василівна, учитель хімії; Соловей Юрій Анатолійович, учитель фізики; Шмунь Інна Анатоліївна, учитель початкових класів; Грубський Андрій Андрійович, учитель фізичного виховання та Захисту України. Назва ресурсу: STEАM- проєкт «Українці – нація нескорених!».
 3. Харенко Наталія Володимирівна, учитель української мови та літератури Опорного закладу загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів «Ліцей «Ерудит» Монастирищенської міської ради Черкаської області, за серію цифрових ресурсів із теми «Орфографічний хаб»
 4. Щерба Людмила Олексіївна, вчитель образотворчого мистецтва,Опорний заклад загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів «Ліцей «Ерудит» Монастирищенської міської ради Черкаської області, за кращий електронний освітній ресурс «Інтерактивні вправи. 8 клас. Розділ І. Стилі мистецтва»
 5. Буга Любов Петрівна, заступник директора з навчально-виховної роботи; Кравець Наталія Володимирівна, заступник директора з навчально-виховної роботи; Андрущак Олена Іванівна, учитель початкових класів; Галай Юлія Володимирівна, учитель математики; Саламаха Анастасія Сергіївна, учитель української мови та літератури; Сергієнко Наталія Анатоліївна, учитель біології; Созонтова Алла Олексіївна, учитель початкових класів; Кобилянська Ірина Петрівна, соціальний педагог; Красножон Тетяна Вікторівна, педагог-організатор; Цехмейструк Ірина Анатоліївна, учитель англійської мови опорного закладу загальної середньоїосвіти І-ІІІ ступенів «Ліцей «Ерудит» Монастирищенської міської ради Черкаської області та Гедзун Вікторія Вікторівна, завідувач Шабастівської філії опорного закладу загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів «Ліцей «Ерудит» Монастирищенської міської ради Черкаської області, за серію цифрових ресурсів із теми «Віртуальний музей-практикум «Педагогічний Пантеон Захаренка». Монастирищенська ТГ.

ІІІ місце

 1. Задорожня Галина Олексіївна, учитель початкових класів Івахнянського закладу загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів Монастирищенської районної ради Черкаської області, за електронний посібник «Дорожня безпека. 4 клас».
 2. Слівінська Наталія Петрівна, учитель математики Івахнянського закладу загальної середньої освіти І-III ступенів Монастирищенської районної ради Черкаської області, за кращий електронний освітній ресурс із теми «Інтерактивні робочі аркуші з математики до теми «Подільність натуральних чисел»».
 3. Червонописка Марина Михайлівна, учитель біології та географії опорного закладу «Цибулівський заклад загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів» Монастирищенської міської ради Черкаської області, за кращий електронний освітній ресурс «Скарбничка вчителя біології».
 4. Шваюк Ірина Миколаївна, учитель української мови Опорного закладу «Цибулівський заклад загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів» Монастирищенської міської ради Черкаської області, за серію цифрових ресурсів із теми «На допомогу НУШенятам».

У рамках реалізації заходів II Десятиліття дій з безпеки дорожнього руху 2021-2030 з 15 по 21 травня 2023 року у світі відбудеться 7-й Глобальний тиждень безпеки дорожнього руху, присвячений переосмисленню мобільності та створенню зручних та безпечних умов для усіх учасників дорожнього руху, зокрема пішоходів та користувачів персональним вело- та електротранспортом.

54654446

Серед заходів Тижня заплановано проведення тематичного круглого столу з онлайн-трансляцією за участю представників профільних державних відомств та структур, фахівців транспортної галузі, громадськості та молодіжної конференції «Безпека на дорозі»; старт проєкту з навчання домедичної допомоги «Знаємо та діємо» та всеукраїнського молодіжного конкурсу фото- та відео робіт національного проєкту «Безпечна країна»; проведення щорічного єдиного онлайн-уроку з безпеки дорожнього руху та загальнонаціональної благодійної акції зі здачі крові «Здай кров - врятуй життя» та інших.

Надаємо для ознайомлення Загальний план заходів Тижня  та запрошуємо долучитися до їхнього проведення.

Інформацію стосовно Тижня можна отримати з наступних джерел:

- сайт організатора: https://medtransvp.com.ua / (розділ: Тиждень БДР);

- YouTube-канал «Безпечна країна»: http://www.youtube.com/c/Безпечнакраїна;

- соціальна мережа Facebook: https://www.facebook.com/tbdrua/.

Посилання на онлайн-підключення буде надіслано додатково та оприлюднено в анонсах на сайті організатора.

ЗАГАЛЬНИЙ ПЛАН

заходів з проведення 7-го Глобального тижня безпеки дорожнього руху

з 15 по 21 травня 2023 року

Усі заходи проводитимуться з урахуванням вимог правового режиму воєнного стану, зокрема дотримання алгоритму дій під час «Повітряної тривоги»

 1. Круглий стіл (прес-конференція) з нагоди початку проведення 7-го Глобального тижня безпеки дорожнього руху. Презентація та оголошення початку VІ Всеукраїнського конкурсу фото- та відеоробіт в рамках національного проєкту «Безпечна країна».
Детальніше...

192601717 113315174183649 6219736920616230038 n 1068x895У період 2021-2022 років учителі 5-11 класів та керівники закладів освіти навчались на базі Черкаського обласного інституту післядипломної освіти педагогчних працівників за 32- або 30-годинними програмами підвищення кваліфікації з питань реалізації компетентнісного потенціалу освітніх галузей в умовах Нової української школи, впровадження нового Державного стандарту базової середньої освіти.

Утім, у деяких закладах освіти області відбулись кадрові зміни, окремі педагоги не мали змогу вчасно пройти підготовку до роботи в умовах НУШ з об’єктивних причин (перебування за кордоном, участь у бойових діях тощо).

Зважаючи на вимогу щодо обов’язкового проходження підготовки до роботи в умовах Нової української школи всіма вчителями, які викладають навчальні дисципліни базової середньої освіти, та з урахуванням численних прохань органів управління освітою територіальних громад у червні та серпні 2023 року за дистанційною формою, на безоплатній основі буде організовано додаткові курси підвищення кваліфікації щодо підготовки до реалізації компетентнісного потенціалу освітніх галузей Нової української школи на першому (адаптаційному) циклі базової середньої освіти (5-6 класи).

Просимо до 26 травня 2023 року забезпечити персональну реєстрацію педагогічних працівників закладів загальної середньої освіти Вашої територіальної громади, які потребують підготовки до роботи в умовах НУШ, за посиланням: https://forms.gle/VsAhswGzW25YJBnK9 .

Усі зареєстровані педагоги отримають на свої персональні електронні адреси інформацію про порядок навчання та посилання на місце проведення занять, а у разі успішного завершення навчання (75 % правильних відповідей на питання контрольного тесту) отримають сертифікат відповідного зразка.

46574658478Факультет No 4 (кіберполіції) Харківського національного університету внутрішніх справ спільно з партнерами (Департамент кіберполіції Національної поліції України, Науковий парк «Наука та безпека») повідомляють про прийом електронних анкет-заявок від цьогорічних випускників закладів загальної середньої, професійної (професійно-технічної) та фахової передвищої освіти України для участі у вебквесті з інформаційної безпеки «КіберХНУВС».

Метою проведення заходу є реалізація здібностей талановитих учнів, стимулювання творчого самовдосконалення учнівської молоді, популяризація досягнень науки, техніки та новітніх інформаційних технологій.
Вебквест буде проходити в термін з 01 травня по 07 травня 2023 року. Переможці вебквесту отримають цінні призи від організаторів.
З Положенням про проведення вебквесту Харківського національного університету внутрішніх справ з інформаційної безпеки «КіберХНУВС» для випускників закладів загальної освіти України можна ознайомитися за посиланням: https://www.univd.edu.ua/uk/dir/3215/vebkvest
Підставою для участі в вебквесті є анкета-заявка учасника, яку необхідно заповнити в електронному вигляді з 00:00 01.05.2023 (понеділок) до 24.00 07.05.2023 (неділя) за посиланням: https://forms.gle/LEqHhARFbvqZjzFn6

На виконання плану роботи закладу на 2023 рік та враховуючи вимоги часу, адміністрація КНЗ «Черкаський обласний інститут післядипломної освіти педагогічних працівників Черкаської обласної ради» у травні 2023 року на базі закладу організовує роботу курсів підвищення кваліфікації для педагогічних працівників області.

 1. Комплексні курси підвищення кваліфікації.

Навчальний обсяг курсів: 90 годин (3 кредити ЄКТС).

Навчання проходитиме у синхронному режимі із використанням засобів дистанційного навчання (онлайн-заняття та самостійна підготовка).

Початок занять: з 14.00 год. (у зв’язку з виробничою необхідністю за згодою зі слухачами в окремих групах (вихователі ЗДО, вихователі ГПД ЗЗСО) навчання може проводитися за окремим графіком з 9.00 год відповідно до затверджених розкладів).

Реєстрація на навчання – за посиланнями, що додаються (див. таблиці).

Після реєстрації на свої електронні скриньки слухачі отримають розклади з посиланнями на заняття та платформи, де будуть розміщені навчальні матеріали.

За результатами навчання слухачі отримають свідоцтво встановленого зразка.

Просимо організувати реєстрацію на навчання педагогів вашої громади, навчального закладу до 21 квітня (І потік) та до 12 травня (ІІ потік).

Звертаємо увагу!

Реєстрація на навчання може бути завершена завчасно за умови наповненості групи!

Не відкладайте реєстрацію на останній день!

Категорія

Дата проведення

Електронна реєстрація

Відповідальний

Квітень-травень

1

Учителі початкових класів І і вищої категорії

24.04-13.05

https://forms.gle/p5F5TkZCFN8PMWnYA

Добровольська Л.Н.,

Кириленко В.М.

2

Учителі початкових класів І і вищої категорії

- « -

https://forms.gle/p5F5TkZCFN8PMWnYA

Добровольська Л.Н.,

Кириленко В.М.

3

Вихователі ЗДО

- « -

 https://cutt.ly/17IabTP

Сіренко А.Є., Ванько К.І.

4

Учителі української мови і літератури І і вищої категорії

- « -

https://forms.gle/t8anXrZRmRbkh1ky9

Січкар С.І., Архипова В.П.

5

Учителі англійської мови І і вищої категорії

- « -

https://forms.gle/LvC6KMb9xK2B4hqJ9

Бородай Т.В.

6

Учителі історії і правознавства

- « -

https://docs.google.com/forms/d/1A4_Kw7nUeI0RJ6DJZ7AvTYjkJyvpcbLWa_1_9d6kxQs/edit

Боровець Л.М.

7

Учителі фізики і математики

- « -

https://forms.gle/ZEWQXhoefFxMwGWu8

Северинова А.М.,

Козлова О.М.

8

Учителі трудового навчання і технологій

- « -

https://forms.gle/t3wr8y7sJHWpJJga7

Кондратюк С.Ю.

Травень

1

Учителі початкових класів І і вищої категорії

15.05-03.06

 https://forms.gle/YQ22FdJug3BU9Kr59

Добровольська Л.Н.,

Кириленко В.М.

2

Вихователі ГПД

- « -

https://forms.gle/L9unaqi7Kwnqub2FA

Добровольська Л.Н.,

Кириленко В.М.

3

Вихователі ЗДО

- « -

 https://cutt.ly/a7Ia5BN

Сіренко А.Є., Ванько К.І.

4

Учителі української мови і літератури І і вищої категорії

- « -

https://forms.gle/Qj1PfqGsJvHWasDaA

Січкар С.І., Архипова В.П.

5

Учителі математики

- « -

https://forms.gle/XVBX1XQoGkp7WDmE8

Козлова О.М., ищенко І.А.

6

Учителі предмету «Захист України»

- « -

http://bit.ly/3GE36F3

Плахута В.В.

7

Учителі музичного мистецтва, хореографії, керівники вокально-хорових гуртків, акомпаніатори

- « -

https://forms.gle/bsNJFt8zy1bJHCn99

Гловацький С.В.

8

Вчителі-логопеди та вчителі-дефектологи

- « -

https://forms.gle/uMpUKBsjok2cZgqo9

Литвин І.М.

 1. Спеціалізовані курси підвищення кваліфікації (які надають додаткову спеціалізацію).

Навчальний обсяг курсів: 48-30 год (відповідно до навчальних планів).

Заняття проходитимуть у синхронному режимі із застосуванням засобів дистанційного навчання (онлайн-заняття та самостійна підготовка).

Реєстрація на навчання – за посиланням, що додаються (див. таблицю).

Початок занятьвідповідно до затверджених розкладів, які отримають слухачі на свої електронні скриньки після реєстрації.

По закінченню навчання слухачі отримають свідоцтво встановленого зразка.

Звертаємо увагу!

Реєстрація на навчання може бути завершена завчасно за умови наповненості групи!

Не відкладайте реєстрацію на останній день!

Категорія

Дата проведення курсів

Кінцева дата завершення реєстрації

Електронна реєстрація

Відповідальний

1

Курс підвищення кваліфікації «Інформатика в Новій початковій школі» (48 годин)

02.05-13.05

До 29.04

https://forms.gle/s6uoeHJansfgx2k46

Шемшур В.М., Добровольська Л.Н., Кириленко В.М.

2

Курс підвищення кваліфікації «Основи медичних знань» (30 годин)

01.05-06.05

До 28.04

https://bit.ly/3KSqtNH

Глоба М.Г.,

Замулко О.І.

34534534354З 15 березня до 3 квітня 2023 року педагогічні працівники закладів загальної середньої освіти громади ознайомилися з електронними версіями оригінал-макетів підручників та посібників  для учнів 5-6 класів, які були доступні для перегляду в електронній бібліотеці ДНУ «Інститут модернізації змісту освіти».

Результати вибору вчителями проектів підручників та посібників були схвалені рішеннями педагогічних рад ЗЗСО та оприлюднені на шкільних вебсайтах.

Із узагальненим результатом вибору підручників та посібників закладів загальної середньої освіти Монастирищенської міської ради можна ознайомитися у вкладенні.