matematika2КУ "Монастирищенський районний методичний кабінет Монастирищенської районної ради" повідомляє, що відповідно до плану роботи КНЗ "ЧОІПОПП" у вересні-жовтні 2018 року на Черкаському освітянському порталі (сайті КНЗ «Черкаський обласний інститут післядипломної освіти педагогічних працівників Черкаської обласної ради») буде проходити науково-методичний Інтернет-семінар з проблеми: «Формування математичної компетентності молодших школярів як ключової компетентності Нової української школи».

До участі в Інтернет-семінарі запрошуються науковці, методисти та вчителі початкових класів, які мають теоретичні напрацювання або досвід роботи із зазначеної проблеми.

Для обговорення пропонуємо такі напрямки:

  1. Сучасні підходи до проведення уроків математики в Новій українській школі.
  2. Цікаві завдання для реалізації змістових ліній математичної освітньої галузі.
  3. Реалізація математичної освітньої галузі в інтегрованому курсі «Я досліджую світ» відповідно до тематичних тижнів.
  4. Застосування предметних матеріалів для засвоєння математичних понять.
  5. Використання наборів LEGO Six Briks і LEGO System для формування математичних понять на уроках математики та «Я досліджую світ» у 1-му класі Нової української школи.

Матеріали (власні методичні розробки, статті, роздуми тощо) просимо надсилати на електронну адресу Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її. з позначкою «Інтернет-семінар» до 01 жовтня 2018 року.

Матеріали Інтернет-семінару будуть розміщені до 15 жовтня 2018 року на Черкаському освітянському порталі (у розділі «Конференції, семінари. – Інформація про проведення Інтернет-заходів). Крім того, планується випуск окремої збірки. Учасники Інтернет-семінару, матеріали яких будуть розміщені на сайті, отримають сертифікати.

23 жовтня 2018 року з 14.00 до 16.00 на форумі Черкаського освітянського порталу буде проходити обговорення матеріалів учасників Інтернет-семінару.

Вимоги до оформлення матеріалів: шрифт Times New Roman, кегль 14, міжрядковий інтервал 1,5; всі поля – 2 см, редактор Word.

У правому куті – прізвище, ім’я та по батькові (повністю) автора (напівжирними літерами), посада, повна назва навчального закладу.

На наступному рядку друкується назва матеріалу (відцентрована, великими напівжирними літерами). Звертаємо увагу: в оголошенні подані напрямки, а не назви статей! Через півтора рядка – основний текст.

Після тексту обов’язково подається список літератури. Посилання на джерела – у квадратних дужках за таким зразком [5, с. 175] – перша цифра – порядок джерела в списку літератури, а друга – номер сторінки. Загальний обсяг матеріалів 5-10 сторінок.

Автори матеріалів несуть відповідальність за зміст і достовірність поданих матеріалів. Редакційна колегія залишає за собою право відхиляти матеріали, які не відповідають зазначеним вимогам.