4658698473653Міністерством освіти і науки затверджені рекомендації щодо оцінювання результатів навчання учнів третіх і четвертих класів Нової української школи.

Метою рекомендацій є визначення основних підходів та орієнтовних вимог до оцінювання результатів навчання учнів третіх та четвертих класів, які навчаються за Держстандартом початкової освіти.

Рекомендації містять особливості оцінювання результатів навчання учнів з української мови та читання, іноземної мови, математики, курсу «Я досліджую світ», інформатики, навчальних предметів освітньої галузі «Мистецтво» та фізичної культури.

З текстом рекомендацій можна ознайомитися у вкладенні.

Attachments:
Download this file (Оцінювання 3 класи.zip)Оцінювання 3 класи.zip[ ]949 kB

374896079867

Методичні рекомендації . Початкова освіта. 2020-2021 н.р.

324353

Методичні рекомендації щодо організації освітнього процесу в початковій школі на 2019-2020 н.р.

Методичні рекомендації щодо заповнення журналів у 1-их класах

Attachments:
Download this file (NMO-1362.pdf)NMO-1362.pdf[ ]191 kB

КУ "Монастирищенський районний методичний кабінет Монастирищенської районної ради" повідомляє, що Міністерство освіти і науки України запрошує педагогічних працівників до обговорення проектів Типових освітніх програм з української мови

Attachments:
Download this file (2.2-2743.pdf)2.2-2743.pdf[ ]35 kB

Про свідоцтво досягнень учнів першого класу.

Attachments:
Download this file (2.2-2937.pdf)2.2-2937.pdf[ ]42 kB

47

Орієнтовне календарне планування. 1 клас. НУШ.

matematika2КУ "Монастирищенський районний методичний кабінет Монастирищенської районної ради" повідомляє, що відповідно до плану роботи КНЗ "ЧОІПОПП" у вересні-жовтні 2018 року на Черкаському освітянському порталі (сайті КНЗ «Черкаський обласний інститут післядипломної освіти педагогічних працівників Черкаської обласної ради») буде проходити науково-методичний Інтернет-семінар з проблеми: «Формування математичної компетентності молодших школярів як ключової компетентності Нової української школи».

До участі в Інтернет-семінарі запрошуються науковці, методисти та вчителі початкових класів, які мають теоретичні напрацювання або досвід роботи із зазначеної проблеми.

Для обговорення пропонуємо такі напрямки:

  1. Сучасні підходи до проведення уроків математики в Новій українській школі.
  2. Цікаві завдання для реалізації змістових ліній математичної освітньої галузі.
  3. Реалізація математичної освітньої галузі в інтегрованому курсі «Я досліджую світ» відповідно до тематичних тижнів.
  4. Застосування предметних матеріалів для засвоєння математичних понять.
  5. Використання наборів LEGO Six Briks і LEGO System для формування математичних понять на уроках математики та «Я досліджую світ» у 1-му класі Нової української школи.

Матеріали (власні методичні розробки, статті, роздуми тощо) просимо надсилати на електронну адресу Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її. з позначкою «Інтернет-семінар» до 01 жовтня 2018 року.

Матеріали Інтернет-семінару будуть розміщені до 15 жовтня 2018 року на Черкаському освітянському порталі (у розділі «Конференції, семінари. – Інформація про проведення Інтернет-заходів). Крім того, планується випуск окремої збірки. Учасники Інтернет-семінару, матеріали яких будуть розміщені на сайті, отримають сертифікати.

23 жовтня 2018 року з 14.00 до 16.00 на форумі Черкаського освітянського порталу буде проходити обговорення матеріалів учасників Інтернет-семінару.

Вимоги до оформлення матеріалів: шрифт Times New Roman, кегль 14, міжрядковий інтервал 1,5; всі поля – 2 см, редактор Word.

У правому куті – прізвище, ім’я та по батькові (повністю) автора (напівжирними літерами), посада, повна назва навчального закладу.

На наступному рядку друкується назва матеріалу (відцентрована, великими напівжирними літерами). Звертаємо увагу: в оголошенні подані напрямки, а не назви статей! Через півтора рядка – основний текст.

Після тексту обов’язково подається список літератури. Посилання на джерела – у квадратних дужках за таким зразком [5, с. 175] – перша цифра – порядок джерела в списку літератури, а друга – номер сторінки. Загальний обсяг матеріалів 5-10 сторінок.

Автори матеріалів несуть відповідальність за зміст і достовірність поданих матеріалів. Редакційна колегія залишає за собою право відхиляти матеріали, які не відповідають зазначеним вимогам.

34КУ "Монастирищенський районний методичний кабінет Монастирищенської райради" повідомляє, що відповідно до листа Міністерства освіти і науки України №1/11-9271 від 31.08.2018 повідомляємо, що розроблені The LEGO Foundation методичні посібники «Шість цеглинок в освітньому просторі» та «Гра по-новому, навчання по-іншому», схвалені для використання у закладах загальної середньої освіти (лист ДНУ «Інститут модернізації змісту освіти» від 16.04.2018 за № 22.1/12-Г-224 і № 22.1/12-Г-225).

Зазначені посібники можна безкоштовно переглянути та скористатися, у тому числі роздрукувати, в цілому або їх сигменти за посиланням: https://mon.gov.ua/ua/osvita/zagalna-serednya-osvita/nova-ukrayinska-shkola/lego.

Відповідно до листа ДНУ «Інститут модернізації змісту освіти» від 28.08.2018 № 22.1/10-3028 повідомляємо, що редакція газети «Бібліотечка вчителя початкової школи» ТОВ «Редакція освітянських видань» за консультаційно-інформаційної підтримки Інституту модернізації змісту освіти проводить Всеукраїнську акцію «Навчаємось вчити по-новому» для вчителів початкових класів, вихователів груп продовженого дня.

Мета акції: виявлення, поширення та популяризація досвіду роботи вчителів початкових класів, вихователів груп продовженого дня, які формують життєві компетентності, необхідні для успішної самореалізації у житті, навчанні та праці, розуміють як та/або якісно організовують освітній процес за новим Державним стандартом початкової освіти Нової української школи; роблять освітній процес цікавим, захоплюючим. Враховуючи важливість ознайомлення педагогічної громадськості з інноваційною діяльністю освітян, які створюють умови для розвитку інтелектуального та творчого потенціалу дітей, просимо проінформувати керівників навчальних закладів, вчителів початкових класів, вихователів груп продовженого дня про умови проведення Всеукраїнської акції.

Умови акції додаються.

10

Використання теорії множинного інтелекту у школі

05

Матеріали для організації ранкових зустрічей