Комунальна установа «Монастирищенський районний методичний кабінет Монастирищенської районної ради» інформує, що до Черкаської обласної державної адміністрації надійшов лист Прокуратури Черкаської області від 10.12.2018 №08-7 вих (20) -18 щодо необхідності проведення у закладах освіти інформаційно-освітньої роботи стосовно запобігання підліткової вагітності.

   У листі зазначається, що протягом 2018 року в області спостерігається тенденція до зростання ранньої підліткової вагітності. Недостатня соціальна зрілість підлітків-матерів призводить до відмови від виховання власних дітей, збільшення кількості абортів, а іноді до суїциду чи позбавлення життя новонароджених дітей.

   З метою запобігання цьому соціальному явищу просимо забезпечити відповідну системну освітньо-профілактичну роботу з підлітками, залучаючи до неї фахівців медичних установ та закладів, працівників соціальної служби, юристів.

   Разом з тим рекомендуємо проводити роботу з батьківською громадськістю стосовно відповідального батьківства, профілактичної роботи з дітьми щодо раннього статевого життя та підліткової вагітності.

   Інформацію про проведену роботу надати в методичний кабінет до 10.02.2019 року.