or 15Інформуємо, що відповідно до Плану всеукраїнських і міжнародних організаційно-масових заходів з дітьми та учнівською молоддю за основними напрямками позашкільної освіти на 2018 рік, затвердженого за наказом Міністерства освіти і науки України від 04.01 2018 №12, Національний еколого-натуралістичний центр учнівської молоді з 19 березня до 17 травня ц.р. проводить Всеукраїнський конкурс з квітникарства та ландшафтного дизайну «Квітуча Україна» (положення про конкурс розміщено на сайті www.nenc.gov.ua).

Захід проводиться у 2 етапи. I – етап – відбірковий (заочний) – з 19 березня до 10 квітня; II – фінальний (очний) – з 15 до 17 травня у м. Київ.

Для участі в I етапі конкурсу необхідно до 09 квітня надіслати заявку та проект озеленення території закладу освіти на електронну адресу: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її. або Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її., або на поштову адресу: Національний еколого-натуралістичний центр учнівської молоді, вул. Вишгородська, 19, м. Київ, 04074.

Додаткова інформація – за тел.: 430-04-91; 097 391-76-19. Координатор заходу: Любов Штурмак, e-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.; Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.; сайт www.nenc.gov.ua.