5554433344

КУ "Центр професійного розвитку педагогічних працівників Монастирищенсьокї міської ради" повідомляє, що з 07 грудня по 29 грудня 2020 року було проведено Всеукраїнський спортивно-масовий онлайн захід серед учнів та студентів «SportCraft Games Online» у якому взяло участь 547 учнів (330 закладів освіти) та 77 студентів (17 закладів освіти) з 23 регіонів та міста Києва. «SportCraft Games Online» став популярним серед молоді та продемонстрував інтерес учнів та студентів до фізичного виховання та цікавих рухових активностей https://www.facebook.com/sportcomitet.mon/videos/450454082984003/.

Комітет з фізичного виховання та спорту Міністерства освіти і науки України і надалі планує проводи заходи в онлайн форматі для дистанційного залучення учнів та студентів до рухових активностей. Черкаське обласне відділення (філія) Комітету з фізичного виховання та спорту Міністерства освіти і науки України інформує, що з 01 по 23 березня 2021 року заплановано проведення Всеукраїнського фізкультурно-оздоровчого заходу серед учнів та студентів «СпортКрафтГеймз Онлайн. Битва з тінню» (далі – Захід).

Організатори Заходу: Громадська організація «Українська федерація учнівського спорту» та Всеукраїнською громадською організацією «Спортивна студентська спілка України».

Програмою Заходу передбачено виконання щотижневого комплексу вправ. Всі учасники Заходу які успішно виконали всі завдання (фінішери), отримують заохочувальні призи.

Реєстрація на участь у Заході відбудеться з 22 по 26 лютого 2021 року. Кількість слотів для участі у Заході обмежена. Правила реєстрації та участі у Заході будуть доступні за посиланням https://sportcraft.runukraine.org/ з 22 лютого 2021 року.

Просимо  всіх бажаючих учнів ЗЗСО приєднатися до участі у заході.