5657585950Український центр оцінювання якості освіти звертаю увагу, що під час реєстрації для участі в зовнішньому незалежному оцінюванні учні  мають позначати рівень вивчення математики, іноземних мов — профільний рівень чи рівень стандарту та обрати предмет - українська мова чи українська мова та література..

Український центр оцінювання якості освіти не володіє інформацією, на якому рівні здобувачі повної загальної середньої освіти з різних закладів вивчали названі вище предмети, тому за тим рівнем (профільним чи стандартом), який вибере кожен учасник / кожна учасниця під час реєстрації, буде встановлено результати державної підсумкової атестації.Вибіо предметів для  ДПА має співпадати з рівнем вивчення цього предмету у ЗЗСО. Зауважимо: для таких учасників, які під час реєстрації позначать рівень стандарту,  як оцінку ДПА з математики буде зараховано результат за виконання 28 завдань сертифікаційної роботи, а для тих, хто вибере профільний рівень, результат ДПА з математики буде зараховано за виконання 34 завдань. З іноземної мови для тих, хто позначить рівень стандарту, у процесі визначення результату буде використано тестовий бал, отриманий учасником за виконання 43 завдань, а профільний — за 59 завдань. Для результатів ЗНО учні мають скласти тести на профільному рівні.

Просимо  провести інформаційно-роз’яснювальну роботу серед учнів –учасників ЗНО щодо профілю вивчення предметів, аби отримані результати за ДПА з цих предметів не створили прикростей для закладу й учнів , які помилково вказали  рівень вивчення математики та іноземної мови. Зауважимо також, що реєстрація для участі в ЗНО триватиме до 5 березня 2021 року, після цього змінити перелік предметів ДПА / ЗНО або уточнити рівень складання ДПА буде неможливо.

З особливостями реєстрації та комплектування документів  ДПА/ЗНО можна ознайомитися у вкладенні.