465796060843GeekHub (http://geekhub.ck.ua) – це проект, що надає можливість безкоштовно отримати практичні знання та навички в сфері розробки програмного забезпечення та IT в цілому. Круси проходять в місті Черкаси та онлайн, будь-хто може подати заявку.

Команда Geekhub — це група професіоналів в інформаційних технологіях, які готують слухачів курсів до успішної кар’єри в індустрії. Всі члени команди GeekHub працюють у провідних софтверних компаніях, кожного дня набуваючи нові знання та навички. Саме це дає змогу викладати виключно актуальний матеріал, що знадобиться при роботі в реальних виробничих умовах.

Як потрапити на курси GeekHub:

 1. Реєстрація на сайті (до 1 жовтня включно)
 2. Тестування (онлайн)
 3. Співбесіда (уточнюється)

Курси цього сезону:

 1. Ruby on Rails (online)
 2. Java for Web (Черкаси)
 3. QA (Черкаси)
 4. Project Management (online)
 5. UX/UI Design (Черкаси)
 6. JS (Черкаси)
 7. Data Science (Черкаси)
 8. Motion Graphics (Черкаси)
 9. Python (online)

Деталі курсів: http://geekhub.ck.ua/season-x

Умови:

 • Подаватися можна лише на один курс
 • Через ризик карантину, курси можуть бути переведені з офлайну в онлайн
 • Заохочуємо подаватися аплікантів з Черкаської області

Для кого GeekHub?

Географічно ми сфокусовані на жителях міста Черкаси, але цього року запрошуємо всіх жителів Черкащини. В минулому були випадки, коли наші студенти приїжджали з області чи, навіть, Києва. Але будьте готові, що курси відбуваються щотижня, раз на тиждень. Онлайн дозволить нам приймати абітурієнтів з різних населених пунктів. Три онлайн курси дозволять вам займатися дистанційно.

При відборі ми зважаємо на наступний пріоритет:

 1. Люди, які хочуть змінити свою професію
 2. Студенти
 3. ІТ спеціалісти, які шукають підвищення своєї кваліфікації

GeekHub надає можливість тим, хто її дійсно потребує.

Як саме відбудеться тестування?

Викладачі курсів будуть комунікувати з вами особисто після 1 жовтня. Те саме стосується і співбесід. Тестування онлайн: буде Гугл-форма, доступ до якої відкриється в конкретний час. Ми постараємося зробити декілька часових проміжків для вашої зручності.

Як дізнатися, що мою анкету прийняли?

Це звичайна Google-форма. Там з’явиться повідомлення, що анкету прийнято. Якщо бачите білий екран, підніміться вгору сторінки. Якщо пропав інтернет і ви не певні, що анкету відправили – заповніть її знову (див. нижче).

Я помилково відправив(-ла) анкету на інший курс. Як змінити деталі?

Ваша остання реєстрація (за тим самим імейлом та телефоном) вважатиметься єдиною правильною. Тому просто заповніть анкету знову.

Важливо: анкета не коротка. Тому спершу запишіть відповіді на своєму комп’ютері, а вже потім копіюйте в анкету.

Я не став(-ла) студентом з першого разу. Чи можуть мене взяти пізніше?

Так. Викладачі окремо напишуть вам про це до тестування. Зазвичай заміна відбувається, коли в перші два місяці курс покидає один із студентів. Тоді викладачі можуть запросити “вільних слухачів”.