3970318 001 iВ Україні завершено проведення основної сесії зовнішнього незалежного оцінювання. У п'ятницю, 17 липня, відбулось тестування з хімії, для проходження якого у Монастирищенському районі було зареєстровано 7 учнів.

Тест з хімії складався із 52 завдань, на виконання яких учасникам було відведено 150 хвилин.Максимальна кількість тестових балів, яку можна набрати, правильно виконавши всі завдання сертифікаційної роботи, дорівнює 74 балам. З метою інформування учасників зовнішнього незалежного оцінювання  уже опубліковані правильні відповіді на завдання тесту. Див. розділ Відповіді на тести ЗНО. Установлення порога «склав/не склав» та визначення результатів ЗНО з хімії відбудеться за підсумками засідання експертної комісії з питань визначення результатів ЗНО не пізніше 28 липня. Цього ж дня будуть опубліковані таблиця відповідності тестових балів оцінкам за шкалою від 1 до 12 балів та таблиця переведення тестових балів з хімії у рейтингову оцінку за шкалою від 100 до 200 балів.

Результати тестування будуть розміщені на інформаційних сторінках учасників ЗНО 29 липня.Учасники тестування, які не змогли взяти участь в зовнішньому оцінюванні через об'єктивні причини, можуть протягом 5 робочих днів (з урахуванням дня проведення тестування) подати до регіонального центру, у якому проходили реєстрацію, документ, що підтверджує причину неучасті в основній сесії, та відповідну заяву.

Додаткове тестування з хімії відбудеться 10 серпня.