657483920Україні триває третій тиждень проведення основної сесії ЗНО.  У вівторок, 07 липня відбулось тестування з англійської мови. Здобувачі повної загальної середньої освіти поточного року, які вибрали англійську мову для проходження державної підсумкової атестації у формі зовнішнього незалежного оцінювання, також отримають оцінку за шкалою 1–12 балів. Для тих, хто вивчав англійську мову на стандартному рівні, у процесі визначення результату буде використано тестовий бал, отриманий учасником за виконання завдань № 1–16 частини «Розуміння мови на слух (аудіювання)», № 17–32 частини «Читання», №39–43, №49–53 частини «Використання мови» та № 59 частини «Письмо». Для тих, хто вивчав англійську мову на профільному рівні, використовуватиметься тестовий бал, отриманий за виконання усіх завдань тесту. У Монастирищенському районі  на тестування з англійської мови було зареєстровано 66 учнів. Для 42 учасників ЗНО було організовано підвезення шкільними автобусами у м. Умань, решта учнів   виявили бажання добиратися до пункту тестування  самстійно.

Максимальна кількість балів, яку можна набрати, правильно виконавши всі завдання тесту - 72 тестові бали.З метою інформування учасників зовнішнього незалежного оцінювання у середу 08 липня  опубліковані правильні відповіді на завдання тестів ( Відповіді на тести ЗНО.)

Установлення порога «склав/не склав» та визначення результатів ЗНО з англійської мови відбудеться за підсумками засідання експертної комісії з питань визначення результатів ЗНО не пізніше 24 липня.Учасники, які подолають поріг «склав/не склав», зможуть узяти участь у конкурсному відборі до закладів вищої освіти. Також 24 липня будуть опубліковані таблиці відповідності тестових балів оцінкам за шкалою від 1 до12 балів та  переведення тестових балів з англійської мови у рейтингову оцінку за шкалою від 100 до 200 балів.

Результати тестування з англійської мови будуть розміщені на інформаційних сторінках учасників ЗНО 25 липня.