12

26 травня 2020 року на базі КУ «МРМК МРР» на on-line платформі Jitsi.meet було проведено районний семінар вчителів початкових класів з проблеми «Нова українська школа – школа нових можливостей». У оn-line семінарі взяло участь 28 педагогів з 18 освітніх закладів району.

         Із сучасними викликами та реаліями Нової української школи, нормативно-правовими документами, які регламентують діяльність початкової школи учасників семінару познайомила методист рай методкабінету Свердлик Наталія Павлівна. Вчителі обмінялися досвідом роботи дистанційного навчання, перевагами та недоліками дистанційних платформ, синхронному та асинхронному режиму навчання.

34

Ідеями та пропозиціями щодо закінчення 2019-2020 та початку нового навчального року в умовах роботи Нової української школи поділилися Моргонюк Ю.П. (Княжиківський ЗЗСО І-ІІІ ступенів), Коник В.І (Сатанівський ЗЗСО І-ІІІ ступенів), Опаленко Л.О., Созонтова А.О. ( Опорний заклад Монастирищенський «Ліцей-«Ерудит» І-ІІІ ступенів), Дзюбенко Я.А.(Летичівський ЗЗСО І-ІІ ст.).

     Педагоги відзначили важливість та актуальність питань, що обговорювались під час семінару. Особливо цікаво було вперше спілкуватися в оn-line режимі, оскільки учасники бачили і чули одне одного одночасно, так як того вимагає сучасне життя.