342407 PA9PYX 915 i08 квітня 2020 року Міністерством освіти і науки України оприлюднено лист № 1/9-201, в якому були надані роз'яснення та методичні рекомендації щодо нагальних питань впровадження Закону України «Про повну загальну середню освіту» (далі - Закон). З текстом Закону можна ознайомитися на офіційному вебсайті Верховної Ради України за посиланням: https://zakon.rada.gov.ua/laws/show/463-20, а з текстом листа - знайшовши його в мережі Інтернет або на офіційному вебсайті Міністерства.

У цьому листі були також надані рекомендації щодо механізму виконання підпунктів 1 і 2 пункту 3 розділу Х «Прикінцеві та перехідні положення» Закону щодо «переведення» керівників закладів загальної середньої освіти та педагогічних працівників, які отримують пенсію за віком, з безстрокових трудових договорів на строкові.

Водночас, враховуючи гостроту питання, наявність різночитань і неоднозначних тлумачень відповідних положень Закону стосовно процедури «переходу» з безстрокових трудових договорів на строкові, МОН надає  додаткові більш детальні і розгорнуті роз'яснення щодо цих питань. З  ними можна ознайомитися у вкладенні.

Attachments:
Download this file (Роз'яснення МОН.docx)Роз'яснення МОН.docx[ ]20 kB