IMG 8729IMG 8483

За багаторічною традицією, вже більше двадцяти років поспіль проводиться Всеукраїнський фестиваль Дружин юних пожежників . Талановиті діти Монастирищенського району цікавляться та беруть активну участь у фестивалі, з кожним роком вони демонструють високий об`єм знань з правил безпечної поведінки, навичок індивідуальних та колективних дій в різних життєвих та надзвичайних ситуаціях. І цей рік не став виключенням – 4 березня 2020 року на базі опорного ЗЗСО        « Монастирищенська спеціалізована школа І-ІІІ ступенів №5» відбувся районний етап Кубка дружин юних пожежників , в ньому взяли участь 4 команди освітніх закладів району: « Запальні дівчата» Монастирищенського ЗЗСО І-ІІІ ступенів №2 ,    « Вогнева граната» Коритнянського ЗЗСО І-ІІІ ступенів,   « Стріла» Копіюватського ЗЗСО І-ІІІ ступенів, « Люди – Х» опорного ЗЗСО                         « Монастирищенська спеціалізована школа І-ІІІ ступенів №5». До складу суддівської колегії були запрошені представники районного сектору управління ДСНС України у Черкаській області , КУ « МРМК МРР»,  відділу освіти, культури , молоді та спорту РДА та БДЮТ.

IMG 8596IMG 8658

Юні пожежники змагались у конкурсах « Візитка», « Домашнє завдання»,       « Влучний ствольщик».

Під час конкурсу « Візитка» учасники ознайомили глядачів із членами своїх команд та окреслили основні напрямки роботи загону.

Конкурс «Домашнє завдання» є найулюбленішим як для вболівальників, так і для журі, цього року він проходив під гаслом « З ДЮП дружити – безпечно жити». Учасники демонстрували не лише свої знання з правил безпеки, а й креативність, акторські, вокальні здібності, використовуючи всі уміння – від дотепного гумору до театральних мініатюр. Лейтмотивом виступів усіх без винятку команд було одне – правила безпеки треба знати і пам’ятати, а у випадку біди немає надійнішого захисту аніж працівники пожежно-рятувальної служби. Гучними оплесками вболівальники у залі щиро підтримували кожну команду.

IMG 8698IMG 8689

Під час етапу конкурсу «Влучний ствольщик» дівчата на рівні з хлопцями дивували своїми навичками у пожежно-рятувальній справі, демонстрували швидкість, влучність та силу бійцівського духу. Даний етап був настільки захоплюючим, що навіть  педагоги команд не змогли втриматись від спроби збити м’яча струменем води за допомогою пожежного ствола.

При оцінюванні суддями враховувалися артистизм, кмітливість, дотепність, змістовність, оригінальність, хореографічна і вокальна майстерність тощо.

За загальними підсумками конкурсу:

І місце посіла команда - « Люди –Х» ОЗЗСО « Монастирищенська спеціалізована школа І-ІІІ ступенів №5»;

ІІ місце - « Вогнева граната» Коритнянського ЗЗСО І-ІІІ ступенів;

ІІІ місце – « Запальні дівчата» - Монастирищенського ЗЗСО І-ІІІ ступенів №2;

ІV місце – «Стріла» Копіюватського ЗЗСО І-ІІІ ступенів.

Приємно відмітити , що з кожним роком програми команд стають все кращими й оригінальнішими.

Виступи усіх команд були по-своєму яскравими, неповторними та цікавими. Молодь мала можливість не лише проявити свої знання, вміння та навички, але й поспілкуватися з однолітками, поділитися досвідом, дізнатися багато нової інформації.

Всі команди були нагороджені грамотами та солодкими подарунками.

14 квітня 2020 року команда-переможець захищатиме честь району на зональному етапі фестивалю у м. Христинівка.

КУ «Монастирищенський районний методичний кабінет Монастирищенської районної ради» дякує всім учасникам конкурсу, адміністрації ОЗЗСО « Монастирищенська спеціалізована школа І-ІІІ ступенів №5» , БДЮТ та всім іншим хто долучився до організації заходу.

Тож, бажаємо успіху і перемоги команді « Люди – Х» на наступних етапах фестивалю!