20200205 104742«Ігрова діяльність як засіб активізації навчально-пізнавальної роботи учнів», - під такою темою пройшов майстер-клас для вчителів української мови і літератури району, який відбувся 5 лютого 2020 року на базі Бачкуринського закладу загальної середньої освіти І-ІІ ступенів.

     Ігри на уроках мови і літератури – не забава, а серйозна розумова праця. Під час гри учні отримують знання, не відчуваючи при цьому втоми. Гра потребує від дітей винахідливості, працьовитості, уміння долати перешкоди.

А.С.Макаренко вважав, що гра має значний вплив на розвиток дитини: «Яка дитина у грі, майже така вона буде й у роботі, коли зросте. Тому виховання майбутнього діяча відбувається саме у грі…»

     Пастушенко Віра Василівна провела майстер-клас, девізом якого були слова: «Думай, старайся, твори». Учителі закладів району стали активними учасниками ігрової діяльності на уроках мови і літератури: «Асоціативного намиста», «Відшукай помилку», «Сплети віночок», «Упізнай слово», «Пастки», «Чарівної вази», «Слово-магніт», «Розмалюй речення», «Діалог навпаки».

  20200205 09225220200205 090700

На завершення семінару Казміренко Т.В., методист РМК, зосередила увагу учасників семінару на підготовці матеріалів до виставки передових педагогічних технологій та на електронний освітній ресурс, участі учнів у Всеукраїнській українознавчій грі «Соняшник».

   Учасники семінару вдячні адміністрації та вчителю Бачкуринського закладу за створені комфортні умови проведення майстер-класу.