20200210 103545З метою підвищення фахової майстерності вчителів музичного мистецтва на базі ОЗЗСО «Монастирищенська спеціалізована школа І-ІІІ ст. № 5» 10 лютого 2020 року був проведений семінар на тему: «Розвиток вокально-хорових навичок на уроках музичного мистецтва як засіб формування предметних компетентностей школярів».

   Учитель музичного мистецтва закладу Гризюк Н.П. провела майстер-клас, мета якого виховувати художньо-естетичний смак до вокально-хорового виконавства, розвивати вокально-хорові навички і музичний слух, активізувати творчі здібності учнів. У ході майстер-класу було продемонстровано  оригінальну методику Г. Струве, різноманітні вправи: «Музична луна» (ця вправа проходить з використанням ручних знаків, де вчитель співає і показує ноти на пальцях своєї руки); “Фррр” (глибоко вдихнувши, намагатись якнайдовше видихати, промовляючи “Фрррррррр…”); “Повітряна кулька” (імітування надування повітряної кульки); “Гірка” (фіксуємо звук “Ррр…” на одній висоті, поступово піднімаючись вгору та спускаючись вниз) та інші.

20200211 123644Методист КУ «МРМК МРР» Гуцал Т.Д. ознайомила учасників зібрання з умовами положення про конкурс на кращий електронний освітній ресурс та методичними рекомендаціями щодо проведення педагогічної виставки «Інноваційний пошук освітян Черкащини- 2020».

Куролап В.В., методист КУ «МРМК МРР», оголосила про районний фестиваль-конкурс дитячої художньої творчості «Мистецький дивокрай Черкащини- 2020» та повідомила про дати його проведення.

  Семінар пройшов у доброзичливій атомосфері,   вчителі  отримали  нову цікаву інформацію, яку зможуть використати у своїй педагогічній діяльності.