Шановна Наталіє Павлівно!

48365600 307068816581358 1401756185861816320 nЩиросердно вітаємо Вас зі славним життєвим ювілеєм!

З цієї вершини прожитих років чіткіший, яскравіший, повніший виднокруг Вашої життєвої дороги. Багаторічний досвід, здатність бачити перспективу, знаходити шляхи розв’язання непростих завдань освіти сприяють Вашій багаторічній успішній роботі на посаді методиста районного методичного кабінету.

Педагогічна громадськість району знає Вас, шановна Наталіє Павлівно, як принципового, вимогливого, вмілого організатора, глибокого знавця освітніх проблем, педагога людських душ.

Серед багатьох покликань та професій, що їх має кожна людина на своєму життєвому шляху, чи не найскладніше та найцінніше – це мистецтво жити достойно… Залишатися вірним собі, своїй справі, тим людям, які поруч, відповідати за кожне своє слово. Під таким девізом живете Ви.

Наталіє Павлівно, Ви - чуйна, уважна до потреб кожної молодої людини. Переживаєте, щоб всі вчителі вчасно пройшли курсову перепідготовку, щоб виставка передових педагогічних технологій в області пройшла на належному рівні, а в конкурсі «Учитель року» наші вчителі були найкращими.

Отож вітаємо Вас з ювілеєм! Знаємо: буде сказано безліч теплих слів у родинному колі, буде чимало щирих побажань і омріяних подарунків та квітів. Але нехай і наша до Вас любов та повага зігріває Ваше серце! Хай здійсняться найзаповітніші мрії, а ювілейний рік буде щедрим на любов, удачу і добрі справи!

З повагою колектив методичного кабінету