1. 7 01.Учасниками пробного зовнішнього незалежного оцінювання (далі – ПРОБНЕ ЗНО) є особи, які зареєструвалися для його проходження та здійснили оплату.
  2. Реєстрація здійснюється через мережу Інтернет на сайті Київського регіонального центру оцінювання якості освіти (далі – Центр) для учасників Київської, Черкаської, Чернігівської областей та міста Києва.
  3. Реєстрація розпочнеться 03 січня 2020 року з 09:00, завершиться 24 січня 2020 року о 18:00.
  4. Особі, яка виявила бажання взяти участь в ПРОБНОМУ ЗНО, для реєстрації необхідно:

– зайти в розділ «Пробне ЗНО-2020»;

– ознайомитися з Договором публічної оферти;

– заповнити електронну реєстраційну форму;

– перевірити надходження на вказану при реєстрації електронну адресу логіна та пароля,згенерованих програмою реєстрації на ПРОБНЕ ЗНО, для доступу до «Особистого кабінету учасника ПРОБНОГО ЗНО»;

– роздрукувати та або зберегти на електронних носіях заяву на участь у ПРОБНОМУ ЗНО з логіном та паролем доступу до "Особистого кабінет у учасника ПРОБНОГО ЗНО" і зразком (ами) квитанції(ій) для оплати ПОСЛУГИ ПРОБНОГО ЗНО;

– здійснити оплату на основі зразка(ів) квитанції (ій) для оплати ПРОБНОГО ЗНО не пізніше 26 січня 2020 року;

– через сім календарних днів з моменту оплати самостійно перевірити в «Особистому кабінет і учасника ПРОБНОГО ЗНО» факт надходження коштів.

  1. У разі ненадходження коштів звернутися до Центру.
  2. Квитанція про оплату є підтвердженням факту реєстрації на ПРОБНЕ ЗНО.
  3. Для отримання інформації про пункт(и) проведення ПРОБНОГО ЗНО учасникові необхідно після 02 березня 2020 року зайти до "Особистого кабінет у учасника ПРОБНОГО ЗНО" на сайті Центру за логіном та паролем, зазначеними в заяві на участь у ПРОБНОМУ ЗНО, і роздрукувати запрошення.
  4. У разі неучасті особи в ПРОБНОМУ ЗНО сплачені кошти не повертаються. Ця особа має право отримати комплект(и) матеріалів ПРОБНОГО ЗНО, звернувшись протягом трьох робочих днів (ураховуючи день тестування) у пункт проведення ПРОБНОГО ЗНО за адресою, указаною в запрошенні.
  5. Оплачена квитанція вважається підтвердженням ознайомлення та згоди учасника з умовами Договору публічної оферти.
  1. Кожен зареєстрований учасник може взяти участь у тестуванні не більше ніж з двох предметів за власним вибором:

- 21 березня 2020 року – українська мова і література;

- 28 березня 2020 року (один з предметів на вибір) – біологія, географія, історія України, математика, фізика,хімія,англійська мова,іспанська мова,німецька мова,французька мова.

      11.У пункті проведення ПРОБНОГО ЗНО учасник повинен пред'явити такі документи:

-запрошення;

-паспортний або інший документ, що посвідчує особу