05 3Комунальна установа « Монастирищенський районний методичний кабінет Монастирищенської районної ради» організувала та забезпечила участь методиста  Монастирищенського Будинку дитячої творчості та юнацтва Мурзак Г.В. у методичному вернісажі для педпрацівників позашкілля . Тема заходу:« Інноваційні підходи до управління системою методичної роботи».

Під час проведення вернісажу Галина Валентинівна мала можливість ознайомитись зі змінами щодо підвищення кваліфікації педагогічних працівників закладів позашкільної освіти, з таким інструментом моніторингу в позашкільній освіті як «кваліметрія» , з використанням інтерактивних дидактичних матеріалів в роботі методиста та взяти участь в тематичних тренінгах.

Особливо цікавим та пізнавальним для учасників заходу був MIND- тренінг, на якому методисти відпрацювали нові форми мотивації та спонукання до самоаналізу й пошуку шляхів як змінити себе та протистояти проблемам, які виникають.

 В заході взяли участь 37 представників з закладів позашкільної освіти, методистів з усіх куточків Черкаської області.

Отриманні знання та враження сподіваємось додадуть творчої наснаги та обов`язково допоможуть у подальшій роботі працівникам позашкільної освіти.