420x594 show 3fMdZKqI7 BGIJgXmiegYbINGgNrsZA КУ «Монастирищенський районний методичний кабінет Монастирищенської районної ради» повідомляє, що у серпні 2019 року у м.Києві відкрився Музей «Становлення української нації».

   Місія музею - через славні моменти української історії сприяти патріотичному піднесенню українців, які пишаються своєю країною, об'єднати їх навколо ідеї відродження нації і сприяти створенню позитивного іміджу України в світі.

Мета – виховати націю у дусі поваги до себе, до свого народу та з вірою у квітучу Україну.

Музей «Становлення української нації» – це надсучасний інноваційний музей, де у виготовленні експонатів та оформленні декорацій використані найсучасніші технології. Представлено багатовікову історію нашого народу від часів Русі до сьогодення за допомогою 100 реалістичних фігур видатних українців від Княгині Ольги до Джамали.

Всі фігури зібрані в 25 сюжетів і об'єднані спільною ідеологічною лінією або визначною історичною подією. Сюжети мають інформаційні стенди, які зроблені на підставі історичних досліджень, підтверджених істориками. Кожну інсталяцію супроводжує інтерактивний аудіо і відео контент в поєднанні із спец ефектами та окремі стенди для дітей, де інформація адаптована, цікава, легко читається та швидко запам’ятовується.

Лише за 1,5-2 години в захоплюючому мультимедійному 5D форматі за допомогою медіагіда на 8 мовах можна ознайомитися з багатовіковою історією української нації. Територія музею охоплює 1800 м. кв.

Експозиції музею розподілені на п’ять епох:

  1. Давня історія: від трипільців до слов’ян
  2. Історія Русі: від княгині Ольги до короля Данила Романовича
  3. Козацька доба: від засновника традицій Запорозької Січі Байди Вишневецького до гетьмана Івана Мазепи
  4. Відродження нації та боротьба за незалежність: від УНР до героїчної оборони України в російсько-українській війні
  5. Сучасна Україна: тріумф нації та відомі сучасники.

На базі музею проводять оглядові екскурсії, де протягом 1,5 – 2 годин екскурсовод розповідає про історію нашого народу за період 1600 років.

Текстове наповнення екскурсії розроблене для різної вікової категорії:

  1. Дитячі екскурсії віком від 7 до 11 років (молодші класи);
  2. Дитячі екскурсії віком від 12 до 16 років (середні та старші класи);
  3. Екскурсія для дорослих.

За матеріалами експозиції розроблений історичний квест для самостійного проходження, який розрахований на групові та індивідуальні його проходження.

У період з 19 грудня 2019 року по 7 січня 2020 року під час новорічно-різдвяних канікул у Музеї заплановані наступні заходи:

  1. Квести «Сторінками своєї історії» від Святого Миколая для шкільних груп;
  2. Майстер-класи: з розпису традиційних пряників, з розпису новорічних кульок у петриківському стилі, з розпису новорічних кульок, з розпису традиційних пряників, майстер-клас із плетіння різдвяного янгола з рогози.

Із питань проведення тематичних екскурсій, майстер-класів, лекцій та проектів звертайтесь за детальною інформацією за тел.: +38 093 271 87 36 або надсилайте лист на ел. адресу: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її., контактна особа Анастасія Горобець.

Замовлення екскурсійних послуг: тел.: +380 99 015 04 52, Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Детальна інформація про діяльність Музею за посиланням:

Facebook: https://www.facebook.com/MuseumMakingofUkrainianNation/

Instagram: https://www.instagram.com/museumsun/

Youtube: https://www.youtube.com/channel/UC1EQbUIBLH-S4thE-Ctv7xw/featured

Сайт: www.museumsun.org