27 листопада 2019р. відбувся виїзний семінар педагогів-організаторів та заступників директорів з виховної роботи закладів загальної середньої освіти Монастирищенського району у с. Легедзине Тальнівського району Черкаської області, організований Комунальною установою   «Монастирищенський районний методичний кабінет Монастирищенської районної ради Черкаської області».

 20191127 12280620191127 130005

Заклади загальної середньої освіти є інститутами громадянського та національно-патріотичного виховання, які втілюють державну політику та національну ідею. Важливо, щоб школа давала не просто теоретичні знання про те, що таке демократія, національна свідомість, патріотизм, відповідальність, а навчала діяти. Шляхів і видів такої діяльності є достатньо, однак розпочинати слід із краєзнавчого аспекту виховання.

З цією метою, за ініціативи голови районного методобєднання заступників директорів з виховної роботи та педагогів-організаторів Мудрак Людмили Андріївни, заступника директора Цибулівського ЗЗСО І-ІІІ ступенів, яка виросла в с. Зеленькові Тальнівського району, відбувся виїзний семінар саме в Легедзенському ЗЗСО І-ІІІ ст.. Тальнівського району.

Досвід роботи цього закладу , а особливо співпраця з державним історико-культурним заповідником «Трипільська культура» , зацікавив педагогів Монастирищини.

В Легедзинському закладі освіти, нас зустріла щира, привітна, ерудована жінка – керівник Людмила Миколаївна Подсвєтова, яка провела цікаву екскурсію шкільними класами і коридорами та презентувала роботу закладу вцілому.

image 0 02 05 3f1f05ac8dd71c0affa02a2ae434291e6ed142766022df8a0e69f9e696e49e7b Vimage 0 02 05 9a40a71d06e42635770621884c822dd973872d6e3416d198437af11b54742dbd V

Людмила Миколаївна донедавна теж працювала педагогом-організатором і чудово знається на тонкощах організації виховної роботи. Учасники семінару переконались, що уміло організовані педагогами Легедзинського ЗЗСО виховні заходи вирізняються ціннісно-орієнтованою спрямованістю, змістовністю, високим ступенем новизни, професійної майстерності, мають практичну спрямованість.

В рамках обміну досвідом роботи з питання   «Формування почуття патріотизму та виховання сучасного громадянина патріота української держави» цікаві яскраві матеріали презентувала заступник директора з виховної роботи Цибулівського закладу загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів Монастирищенської районної ради. Адже, Цибулівський заклад – опорний з питань військово-патріотичного виховання в районі і багато працює для того, щоб діти зростали здоровими й освіченими людьми, свідомими, творчими особистостями та патріотами України.

«Моє коріння тут, на щедрій тальнівській землі в с. Зеленькові. В своїй діяльності я керуюсь найперше почуттям вдячності батькам, своїй малій Батьківщині , а ще людям, які навчили розумного, доброго, вічного, любові до рідного краю - це педагогам Зеленьківського та Майданецького закладів освіти», - зазначила Л.А. Мудрак (Охріменко) виступаючи перед колегами.

З метою ознайомлення з історичними пам’ятками Черкащини, учасники зібрання відвідали Державний історико-культурний заповідник «Трипільська культура» та меморіальний комплекс «Пам’ятник Героям-прикордонникам і службовим собакам».

Особливі слова вдячності керівнику історико-культурного заповідника Владиславу Івановичу Чабанюку за щирість і відданість справі, за гостинність, професіоналізм та людяність.

20191127 12470720191127 131640

Керівник методичного кабінету Неля Залозна, методист з виховної роботи Вікторія Куролап, заступники директорів з виховної роботи та педагоги-організатори Монастирищенського районного методичного кабінету Монастирищенської районної ради Черкаської області щиро вдячні відділу освіти, методисту з виховної роботи Тальнівського районного методичного кабінету Тальнівської районної ради Ларисі Іванівній Шишковій, керівнику Легедзинського ЗЗСО І-ІІІ ступенів Людмилі Миколаївні Подсвєтовій за співпрацю, популяризацію кращого педагогічного досвіду з питань національно-патріотичного виховання.