20191118 09154120191118 09072618 листопада в Цибулівському ЗЗСО І-ІІІ ступенів відбувся семінар для вчителів 3 класів на тему: «Системно –діяльнісний підхід як філософія освіти початкової школи. Мовно-літературна освітня галузь». Ковальська Ольга Михайлівна, керівник закладу, цікаво, захоплено презентувала зміни, які відбулися в освітньому просторі Нової української школи. Вона щиро поділилася своїми враженнями від нововведень і позитивними результатами, які надихнули педагогів на нові звершення, пошуки. Педагоги закладу гарно оформили кабінети, коридори, рекреації, які відповідають вимогам НУШ. Адже, навчання в сучасній школі передбачає створення школи, де діти навчаються через діяльність, а основна увага спрямована на розвиток компетентностей, а не на запам'ятовування фактів.

        На ранкову зустріч зібрала учасників семінару Петрук Леся Анатоліївна, вчитель Аврамівської філії опорного ЗЗСО «Монастирищенська спеціалізована школа І-ІІІ ступенів №5». Вона поділилася досвідом проведення зустрічі учителя і учнів, під час якої кожен з учасників зміг побачити доброзичливість та посмішки оточуючих, почути приємні слова та компліменти, які створили позитивний настрій.

     Керівник методичного об’єднання вчителів 3 класів Рябоконь Тетяна Миколаївна ознайомила учасників зібрання з плануванням навчальних видів діяльності для досягнення очікуваних результатів у мовно-літературній освітній галузі.

     20191118 09324420191118 100606

Романенко Наталія Миколаївна, вчитель Цибулівського ЗЗСО І-ІІІ ступенів, провела захоплюючий квест « Мандруємо літературно-мовними стежинками». Кожен учасник отримав масу задоволення від роботи в команді, показав свої знання, уміння та навички в мовно-літературній галузі. Всі прагнули швидко подолати етапи квесту і перемогти. Педагоги вдячні Наталії Миколаївні за роботу і позитив, який вона зуміла створити.

Родзинкою семінару був майстер-клас «Розвиток критичного мислення на уроках української мови», проведений Оксаною Григорівною Дзісь, вчителем Монастирищенського ЗЗСО І-ІІІ ступенів «Ліцей«Ерудит». Вона творчо, креативно, динамічно використала технології критичного мислення «РАФТ», метод 6 капелюхів, кубування та інші технології, які допоможуть вчителям у практичній діяльності.

20191118 10320220191118 103524

Методист райметодкабінету Свердлик Наталія Павлівна ознайомила присутніх з методичними рекомендаціями щодо підготовки матеріалів на виставку ППД та атестації вчителів.

   Учасники семінару щиро вдячні адміністрації Цибулівського ЗЗСО І-ІІІ ступенів за створені комфортні умови проведення семінару. Бажаємо творчих успіхів у реалізації НУШ.