IMG 0267IMG 0262

12 листопада 2019 року в приміщенні Уманського НВК «ЗОШ І-ІІІ ст. №7 – колегіум» відбувся І (зональний ) тур конкурсу «Учитель року – 2020». Учасниками зональних змагань були представники Христинівського, Уманського, Монастирищенського районів та м.Умань.

      У номінації «Історія» учасники показували свої вміння у конкурсних випробуваннях: «Самопредставлення», «Методичний практикум», «Тестування з фахової майстерності».

     Дистанційне тестування професійної компетентності учасники проходили в системі електронного тестування «ЗНАЙКА».

     «Самопредставлення» проводилось у формі виступу, презентації, відеорезюме, у якому кожен учасник повинен був розкрити свою педагогічну ідею, її реалізацію, досягнення.

  IMG 0255IMG 0260

Метою   конкурсного випробування «Методичний практикум» була демонстрація учасником педагогічної майстерності з організації навчання історії з погляду багаторакурсності (наявності різних поглядів на події, явища) та багато перспективності (наявності різних варіантів розвитку подій та процесів).

   У ході напруженої боротьби І місце виборола Маринкевич Любов Григорівна, учитель історії Цибулівського ЗЗСО І-ІІІ ступенів Монастирищенської районної ради.

   Вітаємо Любов Григорівну і бажаємо успіхів у ІІ (обласному) турі конкурсу «Учитель року – 2020»!