DSCN9228DSCN9246

Відповідно до графіку методичних заходів для педагогічних працівників ЗДО і дошкільних підрозділів ЗЗСО, 25 жовтня 2019 року на базі ЗДО «Ромашка» Аврамівської сільської ради відбувся семінар для керівників дошкільної ланки на тему: «Методи розвитку критичного мислення».

«Виховуючи критично грамотну особистість, яка буде здатна діяти у спільноті як мисляча людина, ми робимо крок на шляху до створення демократичної держави» (К.Мередіт, Д.Стіл.)

Великої популярності набуває питання розвитку критичного мислення в освітньому процесі закладів освіти всіх рівнів. Працівникам закладів дошкільної освіти надається унікальна можливість використовувати найбільш ефективні інноваційні технології, оволодіти організацією гуманістичної педагогіки емпауерменту, та її активно застосовувати у практичній діяльності, на заняттях, зробивши їх цікавими і захоплюючими, відкриваючи потенційні можливості кожного дошкільника, зазначила у вступному виступі «Критичне мислення – життєво важливий ресурс сучасної людини» методист КУ «МРМК МРР»Юлія Кузьмінська.

DSCN9248DSCN9262

Керівник районного методичного об’єднання директорів ЗДО і д/п ЗЗСО Римма Іванчук представила презентацію на тему «Методи і прийоми розвитку критичного мислення», закцентувавши увагу на необхідності розвитку критичного мислення, яке входить в склад розвитку компетентносте, яких вимагає сучасне життя, одне з наскрізних завдань освітнього процесу в НУШ.

Учасники семінару стали учасниками тренінгу, отримали знання про використання методики сторітеллінгу, як дієвого способу мотивації, ініціативності в освітньому процесі.

Об’єктом обговорення за круглим столом стала доцільність та ефективність вибору та застосування прийомів   ТРКМ в межах традиційних форм освітнього процесу.