protydiaya torgivli big18 жовтня 2019 року в усіх закладах загальної середньої освіти відбулась активна інформаційна кампанія щодо відзначення Європейського дня боротьби з торгівлею людьми. Для учнів старших класів були проведені тематичні уроки та лекції на тему протидії торгівлі людьми, виховні години на теми « Незнайомі люди. Правила безпечної поведінки», « Торгівля людьми – це може трапитись із кожним», виступи на батьківських зборах, бесіди з батьками, години спілкування « Торгівля людьми. Міф чи реальність», інформаційні лінійки. За допомогою казок , малюнків та мотиваційних ігор в початкових класах були обговорені моделі безпечної поведінки.

Протягом дня учасниками освітнього процесу були переглянуті та обговорені відеоролики «Не стань товаром на шляху до мрії», «Життя на продаж», « Станція призначення – ЖИТТЯ».

Ключовим завдання цього дня стало : підвищення рівня обізнаності всіх учасників освітнього процесу щодо глобальної проблеми торгівлі людьми, тяжкого становища жінок, чоловіків та дітей, які постраждали від цього злочинну.