Вміння спілкуватись зі світом, розуміння своїх емоцій та емоцій інших зможуть забезпечити дитині ефективний ранній розвиток. Тому зміна змісту в дошкільній освіті, нові методики для вихователів – це те, над чим ми хочемо працювати”, – зазначила Ганна Новосад.

IMG 2920IMG 2866

«Розвиток емоційного інтелекту дошкільників як передумова становлення інноваційної особистості» - тема семінару- практикуму «Наші малята» (керівник Бондаренко О.В.) для вихователів ЗДО, який відбувся 18 жовтня 2019 року на базі закладу дошкільної освіти «Золота рибка» м. Монаститирище. Перед початком роботи методист КУ «МРМК МРР» Кузьмінська Ю.М. зазначила, що здатність правильно розпізнавати свої емоції та керувати ними – запорука і професійного успіху і щасливого життя, тому важливо розвивати емоційний інтелект, і починати потрібно з раннього віку. Діти з розвиненим EQ легко вибудовують соціальні відносини і налагоджують основні аспекти свого життя: вони більш успішні в навчальній діяльності, простіше адаптуються в соціумі, більш затребувані, задоволені своїм життям, гармонійні і щасливі.

 IMG 2870IMG 2900

Учасникам семінару- практикуму було запропоновано вправи та арт-терапевтичні методики для використання у роботі з дітьми, починаючи з молодшої групи, методичні рекомендації щодо розвитку емоційного інтелекту засобами колективного навчання, впливу колективу, з урахуванням індивідуальних особливостей кожної дитини.