ЕрудитЗЗСО 2

КУ «Монастирищенський районний методичний кабінет Монастирищенської районної ради» повідомляє, що протягом вересня 2019 року в закладах загальної середньої освіти були проведені заходи, приурочені   Всеукраїнському Олімпійському уроку та Олімпійському тижні. У Монастирищенському ЗЗСО І-ІІІ ст. «Ліцей «Ерудит», Монастирищенському ЗЗСО І-ІІІ ст. №2, Шабастівському ЗЗСО І-ІІ ст., ОЗЗСО «Монастирищенська спеціалізована школа І-ІІІ ст. № 5», Цибулівському ЗЗСО І-ІІІ ст. пройшли змагання з шашок та шахів, спортивні змагання з волейболу між учнями та учителями, футболу.

ЗЗСО 5Летичівка

В ОЗЗСО «Монастирищенська спеціалізована школа І-ІІІ ст. № 5»   відбулося спортивне свято «Олімпійці серед нас», яке розпочалось пізнавальними роликами про зародження олімпійського руху у світі, українських олімпійських призерів. Учні ставили свої рекорди із дартсу, армреслінгу, віджиманні від полу. На подвір’ї закладу під спортивну та ритмічну музику учні початкових класів виконали флешмоб «Роби як ми, роби краще нас».

ЦибулівШабастівська

У Летичівському ЗЗСО І-ІІ ст. та ОЗЗСО «Монастирищенська спеціалізована школа І-ІІІ ст. № 5»   пройшов Олімпійський урок, який відбувся на майданчику біля школи з веселими руханками. Учні змагалися у спритності, кмітливості та швидкості.