243546576879КУ "Монастирищенський районний методичний кабінет Монастирищенської районної ради" повідомляє, що відповідно до плану роботи інституту в жовтні 2019 року на Черкаському освітянському порталі (сайті КНЗ «Черкаський ОІПОПП ЧОР») буде проходити науково-практичний Інтернет-семінар «Педагогічні ідеї   Г. С. Сковороди у призмі викликів сучасності», присвячений дню народження філософа (у рамках підготовки до відзначення на міжнародному та всеукраїнському рівнях 300-річчя ювіляра).

До участі у заході запрошуються  керівники та педагогічні працівники закладів дошкільної, загальної середньої, позашкільної освіти, які мають теоретичні та практичні напрацювання із зазначеної проблеми.

Статті та матеріали для участі в Інтернет-семінарі просимо надсилати із 07 по 11 жовтня 2019 року на адресу: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її. (із позначкою «Сковорода»).

Матеріали Інтернет-семінару будуть розміщені із 15 жовтня 2019 року на Черкаському освітянському порталі у розділі «Конференції, семінари. – Інтернет-заходи». Кращі роботи ввійдуть до окремої збірки. Учасники Інтернет-семінару, матеріали яких будуть розміщені на сайті із високим рейтингом (70% і більше оригінального тексту), отримають сертифікати і електронний варіант збірки.

Вимоги до оформлення матеріалів: шрифт Times New Roman, кегль 14, міжрядковий інтервал 1,5, усі поля – 2 см, редактор Word. 2003, автоматичні переноси не застосовувати, текст вирівняти по ширині сторінки. Між словами та знаками допускається тільки один пробіл.

На першій сторінці в правому верхньому куті вказати прізвище, ім’я, по батькові (повністю), повну назву навчального закладу, під ним по центру – назва статті великими літерами (напівжирним шрифтом), нижче через рядок – курсивом анотація (до 5 рядків) українською мовою.

Далі, з абзацу, основний текст. Після тексту статті обов’язково подається список літератури. Посилання на джерела – у квадратних дужках за таким зразком [5, с.175]. Перша цифра – порядок джерела в списку літератури, а друга – номер сторінки.

Загальний обсяг статті до 7 сторінок. Додатки у основний текст статті не входять. Фотографії подавати окремо від основного тексту і обов’язково із підписом.

Автори статей несуть відповідальність за зміст і достовірність поданих матеріалів. Редакційна колегія залишає за собою право відхиляти статті, які не відповідають зазначеним вимогам.

Довідки за телефоном (0472) 64-05-90, та електронною поштою: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.