IMG 3016IMG 3018

23 серпня 2019 року на базі Монастирищенського ЗЗСО «Ліцей- «Ерудит» для вчителів початкових класів закладів освіти Монастирищенського  району, які викладатимуть предмет «Мистецтво: образотворче мистецтво» в перших класах у 2020-2021 навчальному році, відбувся  семінар-практикум.

   IMG 3032IMG 3037

На семінарі були опрацьовані  питання з  нормативно-правового та програмного забезпечення викладання мистецької освітньої галузі у 1-му класі; концептуальні засади викладання образотворчого мистецтва у  1-му класі за програмою НУШ.  А також розглянуто методи та прийоми формування у першокласників художніх здібностей, когнітивної гнучкості та уміння взаємодіяти в оточуючому світі.

IMG 3075IMG 3079

Протягом  заняття були розглянуті технології з розвитку  в учнів уміння інтерпретувати твори мистецтва, висловлювати враження та особистісне ставлення до них, спостерігати за навколишнім світом, фіксувати цікаві явища як ідеї для творчості.

IMG 3086IMG 3096

Семінар-практикум провела Лємешева Н.А., методист лабораторії виховної роботи комунального навчального закладу «Черкаський обласний інститут післядипломної освіти педагогічних працівників Черкаської обласної ради», тренер-педагог НУШ.