IMG 2855IMG 2864

Нові підходи до змісту занять фізичною культурою мають орієнтувати вчителів не тільки на фізичну підготовленість, а й на розвиток особистості, на індивідуальне сприймання навчального матеріалу.

У рамках реалізації Концепції «Нова українська школа» 20  серпня 2019 року  на базі Монастирищенського  ЗЗСО І-ІІІ ступенів «Ліцей- «Ерудит» для вчителів початкових класів закладів освіти Монастирищенського району, які викладатимуть фізичну культуру в перших класах у 2020-2021 навчальному році, відбувся семінар-практикум. Його учасники спільно з тренером-педагогом опрацювали технології формування практичних навичок щодо самостійних занять фізичними вправами та проведення активного відпочинку. Вчителі розглянули  та застосували на практиці комплекс вправ для розвитку комунікативних умінь  на уроках  фізичної культури.

IMG 2870IMG 2921

Захід провела Ярова В.Д., тренер-педагог НУШ, завідувачка відділу фізичної культури, військово-патріотичного виховання та основ здоров’я комунального навчального закладу «Черкаський обласний інститут післядипломної освіти педагогічних працівників Черкаської обласної ради».

Щиро дякуємо Валентині Дмитрівні за гуманність, креативність та професіоналізм. Організаційні моменти проведення семінару забезпечила методист райметодкабінету Свердлик Н.П. Висловлюємо вдячність директору Монастирищенського ЗЗСО «Ліцей-«Ерудит» Стороженко Н.А. за створення комфортних умов для роботи учасників зібрання. Пропонуємо переглянути фотозвіт семінару. Щиро дякуємо Гончару Миколі Євгенійовичу за світлини із семінару.

IMG 2927IMG 2930IMG 2948IMG 2994