2143567КУ "Монастирищенський районний методичний кабінет Монастирищенської районної ради" повідомляє, що на виконання п.1 наказу ДНУ «Інститут модернізації змісту освіти»  від 04.02.2019 року № 09 «Про проведення фестивалю «STEM-весна – 2019» та з метою ознайомлення педагогічної громадськості з інноваційними освітніми технологіями, необхідними для реалізації концептуальних засад Нової української школи, розвитку STEM-освіти в Україні, створення платформи для спілкування, пошуку і підтримки перспективних наукових ідей було проведено фестиваль «STEMвесна – 2019».

За підсумками фестивалю відділ STEM-освіти 5 червня 2019 року проводить вебінар «STEM-весна – 2019: результати, надбання, перспективи».

Учасники вебінару ознайомляться із:

- подіями та географією фестивалю «STEM-весна – 2019»;

- досвідом освітніх установ, які долучилися до заходів всеукраїнського рівня;

- кращими практиками налагодження партнерських зв’язків з освітніми та громадськими організаціями тощо.

До участі у вебінарі запрошуються педагогічні працівники, керівники освітніх установ та усі зацікавлені особи.

Приєднатися до трансляції вебінару можна заздалегідь за посиланням: https://bit.ly/2LJ0qfr (пароль доступу до сесії: welcome).

З технічних питань щодо реєстрації та приєднання до конференції можна проконсультуватися у Полякової Наталії Петрівни (т. 095-537-49-95, e-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.).

Початок заходу 5 червня 2018 року о 13.00, тривалість 1 година.