1340343409КУ « Монастирищенський районний методичний кабінет Монастирищенської районної ради Черкаської області» повідомляє , що щороку з метою підвищення обізнаності з питань, що стосуються мігруючих птахів, та натхнення людей і організацій у всьому світі для вжиття заходів для збереження мігруючих птахів міжнародна спільнота відзначає Всесвітній день мігруючих птахів. З 2018 року відзначення Всесвітнього дня мігруючих птахів мають організовуватися двічі на рік, у другу суботу травня та жовтня і, крім того, протягом року, коли мігруючі види птахів присутні у певній місцевості.

Конвенція про збереження мігруючих видів диких тварин (СМS), Угода про збереження афро-євразійських мігруючих водно-болотних птахів (AEWA) та неприбуткова організація «Довкілля для Америки» (EFTA) об’єднали зусилля для посилення глобального визнання та оцінки мігруючих птахів. Тема цьогорічного Всесвітнього дня мігруючих птахів: «Захист птахів: вирішення питань забруднення пластиком! – повинна привернути увагу до негативного впливу забруднення пластиком для мігруючих птахів та їх середовищ існування.

ВДМП у 2019 році припадає на 11 травня та 12 жовтня. Міністерство закликає відзначити ВДМП і забезпечити проведення відповідних тематичних просвітницьких та інформаційних кампаній із залученням студентської та учнівської молоді з приверненням уваги на негативний вплив забруднення пластиком для мігруючих птахів і висвітлення масової інформації   на сторінках веб-сайтів . Для отримання детальної інформації щодо ВДМП, будь ласка звертайтеся на офіційний сайт ВДМП за посиланнями: www.worldmigratorybirdday.org/

Пропонуємо також зареєструвати заходи, що проводитимуться в рамках ВДМП, за посиланням http:www.worldmigratorybirdday.org/register-your-event (англійською мовою).

Просимо надіслати до Мінприроди інформацію про проведені заходи у рамках відзначення ВДМП листом та на електронну пошту за адресою: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.