Семінар-практикум учителів 2-х класів
- Деталі
- Автор: admin
-
Категорія: Новини
-
Опубліковано: 12 квітня 2019
-
Перегляди: 1069
Активні, креативні, старанні, наполегливі, відповідальні, готові змінюватися та вдосконалюватися. Працюємо по- новому, навчаємо по-новому. Саме такі слова приходять на думку, відвідавши 8 квітня районний семінар-практикум учителів 2-х класів, який був проведений в Монастирищенському закладі спеціалізованої освіти спортивного профілю – школі-інтернат «Обдарованість» І-ІІІ ступенів. Керівник МО Рябоконь Т.М. познайомила учасників з планом роботи. Заступник директора навчального закладу Червонописька О.В. презентувала роботу свого закладу.
Учасники семінару відвідали інтегроване заняття, що провела учителька початкових класів Фурлет О.В. Всі елементи інтегрованого заняття були пов’язані темою «Великдень. Весняні свята. Великодні писанки». Робота класу розпочалася з «Ранкового кола». Яскравими елементами його були вправи «Зроби комплімент», гра «Продовж речення», вправа «Пальчики». Діти, під керівництвом вчительки, вивчили народну гру «Вербич». Впродовж усього заняття прослідковувалась інтеграція з декількох навчальних предметів: математики, літературного читання, української мови, трудового навчання, образотворчого мистецтва, як того вимагає НУШ.
Цікаві, динамічні, пізнавальні завдання дали можливість дітям легко і невимушено вивчати матеріал, формувати системне і цілісне сприйняття світу. А доступність матеріалу і зв'язок з життям сприяють використанню почутого, побаченого і створеного власноруч формуванню умінь і навичок учнів. Олена Василівна продемонструвала практичне втілення у навчальний процес інтеграції предметів за допомогою інноваційних форм роботи , а саме: метод для критичного аналізу інформації « Фішбоун», ігри-завдання з цеглинками-лего, творчі завдання та ігри як засіб формування критичного мислення.
Роботу семінару продовжила учителька Летичівського ЗЗСО І-ІІ ступенів Уманець Ольга Іванівна. На високому рівні вона провела майстер-клас "Використання інноваційних технологій на уроках математики в початковій школі ". Ольга Іванівна в складових майстер-класу застосувала методику " 6 цеглинок ", провела ігри "Чарівний прямокутник", " Рухомі числа " та "Незвичайні олівці ", спираючись на методику hi-tech О. Дубогай (навчання в русі)
Усі учасники працювали в групах, виконували завдання відповідно до кольорів долоньок. В роботі був доцільно використаний дидактичний матеріал.
Колеги відмітили цей вид діяльності як захоплюючий, динамічний, креативний процес.
Методист РМК Свердлик Наталя Павлівна ознайомила учасників зібрання з новими нормативними документами НУШ, підвела підсумки роботи семінару-тренінгу. Побажала вчителям працювати креативно, творчо. Ознайомила з графіком проведення сесії навчання вчителів 2 класів для роботи в умовах НУШ, висловила сподівання, що більшість педагогів уже зараз працюють по-новому.
Учителі семінару відчули потребу в доцільності проведення таких зустрічей.