zabaronaЩороку у весняний період проводиться кампанія зі збереження та охорони популяцій ранньоквітучих видів рослин, у тому числі занесених до Червоної книги, які є рідкісними і перебувають під загрозою зникнення.

Конкурс « Збережемо першоцвіти» проходить з метою збереження та охорони ранньоквітучих рослин, формування у підростаючого покоління відповідального ставлення до природи, активізації пізнавальної, творчої, просвітницької діяльності учнівської молоді

У конкурсі взяли участь вихованці гуртків еколого-натуралістичного напрямку ,станцій юних натуралістів, учнівські колективи загальноосвітніх шкіл. Всього на конкурс було представлено 374 роботи з усіх районів, міст та ОТГ Черкаської області.

Своє відношення до збереження першоцвітів гуртківці представили у творчих роботах: малюнках, картинах, сувенірах, профорієнтаційних плакатах, фото.

Вихованці Монастирищенського Будинку дитячої та юнацької творчості взяли активну участь у конкурсі і серед багатьох представлених робіт були визначені переможцями і нагороджені Грамотами КЗ « Черкаський обласний центр роботи з обдарованими дітьми Черкаської обласної ради»( наказ від 25.03.2019 №1) .

ІІ місце: Мокренко Дарія, вихованка гуртка « Юні друзі природи»   (керівник Кибалюк Н.І.); Щербанюк Вероніка, вихованка гуртка « Квілінг»    ( керівник Дякова О.В.);

ІІІ місце: Бізонич Ангеліна, вихованка гуртка « Природа і творчість» ( керівник Мосейчук Т.В.); Задояна Валерія, вихованка гуртка « В`язання спицями»(керівник Совгира Т.Л.).

КУ « Монастирищенський районний методичний кабінет Монастирищенської районної ради» вітає учасників конкурсу з черговою перемогою та висловлює подяку за активну участь!