20190318 125338Сучасний заклад загальної середньої освіти може успішно функціонувати лише тоді, коли на чолі стоїть згуртована команда професіоналів, яка володіє новими технологіями навчання, виховання та менеджменту освіти. Сфера освіти – єдина із сфер економіки, де керівники закладу і їх заступники управляють таким специфічним ресурсом, який має одночасно три складники: діти, батьки і педагогічний колектив. Вирішенню питань організації роботи навчального закладу в нових умовах та особливостям впровадження концепцій Нової української школи в ЗЗСО району була присвячена нарада заступників директорів з навчально-виховної роботи, яка відбулася на базі Будинку дитячої та юнацької творчості 18 березня 2019 року за участю методистів КУ «Монастирищенський районний методичний кабінет Монастирищенської районної ради».

20190318 12532320190318 125427

Нараду розпочала завідувач КУ «МРМК МРР» Н.Р. Залозна, яка ознайомила присутніх з планом роботи наради та поділилася враженнями від зустрічі із заступником міністра освіти і науки України П.Хобзеєм.

На нараді обговорено питання  про особливості організації роботи учителями 1-их класів у рамках створення освітнього середовища НУШ (Свердлик Н.П.), про  проведення пробного ЗНО з української мови і літератури та підсумки реєстрації учнів для проходження основної сесії ЗНО-ДПА, ЗНО-2019 ( Костриця І.В.), про відбір та замовлення підручників для учнів 6-их та 11-их класів  (Гуцал Т.Д.), про профілактику правопорушень серед школярів ( Казміренко Т.В.), про підготовку до участі у районному етапі фестивалю-конкурсу «Мистецький дивокрай Черкащини» ( Куролап В.В).