567КУ "Монастирищенський районний методичний кабінет Монастирищенської районної ради" інформує, що 22 березня 2019 року відзначатиметься Всесвітній день води, проведення якого започатковано Генеральною Асамблеєю ООН у 1992 році, з метою привернення уваги до проблем, пов’язаних з водними ресурсами на Землі. Всесвітній день води покликаний нагадати людству про надзвичайну важливість води і для навколишнього природного середовища, і для суспільства в цілому. 

Враховуючи зазначене вище, пропонуємо  провести у закладах освіти виховні заходи, присвячені Всесвітньому дню води, які сприятимуть інформуванню молоді про необхідність шанобливого ставлення до води, а також продемонструвати відеоролики про дбайливе ставлення до українських річок та щодо наслідків потрапляння фосфатів до водойм, розроблених на замовлення Державного агентства водних ресурсів України.

Відеоролики розміщено на офіційному веб-сайті Державного водного агентства України, у соціальній мережі Facebook та You Tube за посиланнями:  https://bit.ly/2DGPbxShttps://davr.gov.ua/multik-pro-fosfati.