20190304 093104З метою підвищення фахової майстерності вчителів фізики на базі Леськівського ЗЗСО І-ІІІ ступенів 4 березня 2019 року був проведений семінар на тему: «Сучасні інноваційні технології як найбільш ефективні засоби формування життєвих компетентностей учнів на уроках фізики».

       Учасників семінару зустріла керівник закладу Сандовенко Р.К. та учні, які провели цікаву екскурсію по навчальному закладу, під час якої учні-екскурсоводи ознайомили присутніх з історією школи та досягненнями її учнівського та педагогічного колективів. Методист КУ «МРМКМРР» Гуцал Т.Д. інформувала присутніх із планом роботи семінару.

   Вчитель фізики Фордунь С.Я. провів у 8 класі нетрадиційний урок-подорож на тему: «Послідовне з’єднання провідників». У ході уроку було продемонстровано  різноманітні методи контролю і узагальнення знань, використано технології інтерактивного та випереджуючого навчання. Діти були активними та зацікавленими. Наявність добре обладнаного навчального кабінету сприяє забезпеченню високого рівня викладання навчальної дисципліни, підвищенню ефективності праці, рівня навчальних досягнень і прищепленню інтересу учнів до навчального предмету.

З викор20190304 100452истанням мультимедійних освітніх технологій у практиці своєї роботи ознайомила вчитель фізики опорного ЗЗСО «Монастирищенська спеціалізована школа І-ІІІ ст. № 5» Кривонос Н.П., яка продемонструвала цифровий ресурс «Ядерна фізика 9 клас».

Методист КУ «МРМК МРР» Гуцал Т.Д. ознайомила учасників зібрання з умовами участі у Третьому турнірі «Фізичні задачі-оцінки» ім. М.В.Сіденка.

     Семінар пройшов у доброзичливій атомосфері,   вчителі  отримали  нову цікаву інформацію, яку зможуть використати у своїй педагогічній діяльності.