IMG 20190222 105410IMG 20190222 100519

22 лютого 2019 року на базі Монастирищенського закладу спеціалізованої освіти спортивного профілю – школа-інтернат «Обдарованість» І-ІІІ ступенів відбувся районний семінар учителів української мови і літератури.

Учасники семінару побували на дуель-шоу «Мова єднає всіх», приуроченому Міжнародному дню рідної мови. Команди старшокласників закладу «Гламур» (дівчата) та «Лідер» (хлопці) змагалися у 9-ти раундах: «Розминка», «Вірю – не вірю!», «Фразеологічні викрутаси», «Збери літери», «Чарівна скринька», «Музичний», «Упізнай письменника», «Всезнайко», «Запитання на вибір». У ході цікавої інтелектуальної гри перемогла дружба. Організатором та ведучою свята була Поночовна О.Г., вчитель української мови і літератури закладу.

Урок – подорож з вивчення твору Зірки Мензатюк «Таємниця козацької шаблі» провела Квітка Л.І., учитель української мови і літератури закладу. П’ятикласники продемонстрували свої знання поєднуючи: історичний екскурс , відеоінтерв’ю з письменницею, роботу в групах «Літературознавці», «Краєзнавці», «Екскурсоводи», словникову роботу, асоціативний кущ.

Методист РМК Казміренко Т.В. підвела підсумки семінару і наголосила на підготовці та участі творчої групи учителів у районній виставці «Інноваційний пошук освітян Монастирищини».