344Комунальна установа «Монастирищенський районний методичний кабінет Монастирищенської районної ради» повідомляємо, що у лютому - березні 2019 року буде проходити науково-практична Інтернет - конференція на тему: «Інноваційні форми виховної роботи в контексті Нової української школи».

До участі в Інтернет - конференції запрошуються заступники директорів шкіл з виховної роботи, педагоги-організатори та педагогічні працівники, які мають теоретичні напрацювання та досвід роботи із зазначеної проблеми. Статті для участі в Інтернет – конференції необхідно надсилати до 18 березня 2019 року на адресу: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Матеріали Інтернет - конференції будуть розміщені 3 квітня 2019 року на Черкаському освітянському порталі (у розділі «Конференції, семінари. – Інтернет-заходи»). Учасники, статті яких будуть розміщенні на сайті, отримають сертифікати.

Вимоги до оформлення статті: Times New Roman, кегль 14, міжрядковий інтервал 1,5, всі поля – 2 см, редактор Word. Документ зберегти в форматі MS Office 2003 (*.doc).

 На першому рядку у правому куті – ім’я, по батькові та прізвище автора (повністю), посада, повна назва школи (напівжирними літерами) з зазначеним підпорядкування (згідно печатки школи). На наступному рядку друкується назва статті (відцентрована, великими напівжирними літерами). Через один рядок – курсивом анотація (3-4 рядки) українською мовою. Через півтора рядка – основний текст статті.

Після тексту статті обов’язково подається список використаних джерел. За зразком:

Бех І.Д. Національна ідея в становленні громадянина – патріота України: програмно-виховний контекст / І.Д.Бех, К.І.Чорна. – Київ: Національна академія педагогічних наук Украіни, 2014. – 48с.

Бугайчук, Н.В. Як діяти в умовах інформаційної війни: Практичне заняття для старшокласників з елементами тренінгу / Н.В. Бугайчук // Шкільний світ. — 2016. — №17(верес.). — С. 27-31.

Сайт МОНУ. «5 лютого в школах пройде акція #STOP_SEXтинг та урок для підлітків «Інтимні селфі в Інтернеті – жарт чи небезпечний ризик?» [Електронний ресурс]. – Режим доступу: https://mon.gov.ua/ua/news/5-lyutogo-v-shkolah-projde-akciya-stop_sexting-ta-urok-dlya-pidlitkiv-intimni-selfi-v-interneti-zhart-chi-nebezpechnij-rizik

Посилання на джерела – у квадратних дужках за таким зразком: [3, с.175] – перша цифра – порядок джерела у списку літератури, а друга – номер сторінки. Загальний обсяг статті 4-8 сторінок.