stem1КУ "Монастирищенський районний методичний кабінет Монастирищенської районної ради" повідомляє, що наа виконання п. 1 наказу ДНУ «Інститут модернізації змісту освіти»  від 24.01.2019 № 6 «Про організацію та проведення STEM-школа – 2019» 19-23 лютого 2019 року відділ STEM-освіти ДНУ «Інститут модернізації змісту освіти» спільно з ДВНЗ «Університет менеджменту освіти» та видавництвом «Видавничий дім «Освіта» проводять зимову сесію «Web-STEM-школа – 2019» з метою ознайомлення педагогічної громадськості з інноваційними освітніми технологіями, необхідними для реалізації концептуальних засад Нової української школи, створення платформи для спілкування, пошуку і підтримки перспективних наукових ідей щодо розвитку STEM-освіти в Україні.

У зимовій сесії «Web-STEM-школа – 2019» будуть представлені матеріали  за напрямами:

  • теоретичні аспекти запровадження STEM-освіти;
  • матеріально-технічне та науково-методичне забезпечення STEM-навчання;
  • розробки STEM-уроків;
  • розвиток професійної компетентності STEM-педагогів тощо.

Дистанційне навчання педагогічних працівників у Web-STEM-школі безкоштовне. Для навчання, отримання матеріалів і сертифікату необхідно
заповнити реєстраційну форму за посиланням: http://yakistosviti.com.ua

Дізнатися більше можна за посиланнями: http://www.imzo.gov.ua; http://yakistosviti.com.ua; у мережі Facebook на сторінці групи «Відділ SТЕMосвіти ІМЗО», шукайте/збирайте інформацію за хештегом #webSTEMschool.

За додатковою інформацією можна звернутися до координатора: Василашко Ірини, т. 098-28-28-030, Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.