20181214 104816Здоров’я — це найвище благо, дароване людині природою. Без нього життя не може бути повноцінним  і щасливим. Здоровим потрібно бути з раннього дитинства, добре здоров’я дається Богом та батьками, але зберігати його мусить кожен сам. У зв’язку з потребою покращення стану здоров'я учнів у процесі навчально-виховної роботи в школі виникла потреба активного застосування здоров'язберігаючих технологій. Одним із різновидів застосування цих технологій є тренінгові заняття. Проблемі впровадження у навчальний процес тренінгів та ефективного їх використання на уроках був присвячений практичний семінар вчителів предмету «Основи здоров’я», який відбувся 14 грудня на базі Монастирищенського закладу загальної середньої освіти І-ІІІ ст. «Ліцей «Ерудит».

       Методист КУ «Монастирищенський районний методичний кабінет Монастирищенської районної ради» І.В.Костриця представила присутнім мультимедійну презентацію, в якій розповіла про види навчальних тренінгів, особливості їх планування і проведення, використання тренінгових занять для розвитку життєвих та здоров’язберігаючих компетентностей учнів.

      20181214 09375020181214 09493120181214 095129

Вчителі основ здоров’я  Сачук Вікторія Петрівна (Монастирищенський ЗЗСО І-ІІІ ст. «Ліцей «Ерудит») та Курова Марія Миколаївна (Цибулівський ЗЗСО І-ІІІ ст.) поділилися з колегами враженнями від участі у зональному етапі Всеукраїнського конкурсу фахової майстерності «Вчитель року – 2019» та   показали майстер-класи з проведення тренінгових занять на тему «Самооцінка та самосвідомість учнів» та «Особливості сприйняття». Учителі працювали в групах, парах, вчилися формувати в учнів організаторське мислення, здатність об'єктивно оцінювати себе і роботу інших, розвивати уміння та навички організації оптимального спілкування, конструктивної взаємодії.