Відбувся семінар-тренінг для вчителів 3 класів
- Деталі
- Автор: admin
-
Категорія: Новини
-
Опубліковано: 11 грудня 2018
-
Перегляди: 2024
Гра для дітей - це спосіб пізнання світу. У грі діти розвивають важливі компетентності, які будуть їм необхідні протягом усього життя. Стаючи частиною гри, дитина повністю занурюється у процес, бере на себе відповідальність, стає цілеспрямованою, почувається комфортно, радісно, а головне — має можливість ініціювати діяльність і розвивати власну ідею, активно взаємодіяти з іншими учасниками гри і в такий спосіб навчатися. І як результат - діти, які розвиваються через ігровий досвід, мають добре розвинені навички спілкування, командної роботи, вміння генерувати нові ідеї, проявляти ініціативу, критично мислити та оперувати інформацією.
Саме тому 10 грудня в Монастирищенському ЗЗСО І-ІІІ ступенів «Ліцей-«Ерудит» відбувся семінар-тренінг для вчителів 3 класів на тему: «Гра по-новому, навчання по іншому в освітньому просторі Нової української школи. Методика компетентнісного навчання «Шість цеглинок». Стратегії розвитку критичного мислення».
Методист райметодкабінету Свердлик Наталія Павлівна та голова методичного об’єднання вчителів 3 класів Козяр Тетяна Василівна акцентували увагу на питанні «Погляд у майбутнє крізь призму педагогіки гри. Освітній потенціал гри з LEGO». Педагоги переглянули та обговорили фільм «Історія LEGO».
Навчальний тренінг «Застосування кубиків ЛЕГО в освітньому процесі початкової школи як один із видів діяльнісного підходу для розвитку ключових компетентностей молодшого школяра» професійно провела вчитель вищої категорії Монастирищенського ЗЗСО І-ІІІ ступенів «Ліцей-Ерудит» Цехмейструк Лариса Леонідівна. «Шість цеглинок» - це практичний інструмент для навчання, де діти тренують пам’ять, розвивають моторику і мислять творчо.
Побережна Олена Сергіївна вчитель Летичівського ЗЗСО І-ІІ ступенів провела майстер-клас «Використання технологій розвитку критичного мислення в початкових класах». Сподобались учасникам зібрання технології «Фішбоун», кубик «Блума», «Кластер» та інші технології.
Як зрозуміти емоційний стан через міміку, жести, пантоміму? Як навчитися регулювати емоції та почуття? Вирішити ці питання допоможе педагогам тренінг «Розвиток емоцій учнів на уроках в початкових класах», який цікаво провела Личманюк Тетяна Василівна, вчитель Халаїдівського ЗЗСО І-ІІІ ступенів.
Методист КУ «Монастирищенський районний методичний кабінет» Свердлик Н.П., підводячи підсумок роботи, подякувала педагогам за співпрацю, креативність, бажання працювати по-новому в освітньому середовищі НУШ. На завершення, провела з педагогами цікавий тест на знання нормативних документів НУШ, за результатами якого кожний педагог побачив свій рівень знань і можливості для вдосконалення.