20181130 110558Професійна діяльність, робота є частиною життя кожної людини. А успіх у роботі є складовою щастя. Якщо говорити про педагогів, то тут варто згадати вислів Михайла Остроградського “...Хороші вчителі створюють хороших учнів”

     Який же він, ХОРОШИЙ УЧИТЕЛЬ? Хто він? Якими рисами та ознаками характеризується? Відповіді на ці запитання спробували знайти вчителі районного методичного об’єднання біології. 30 грудня 2018 року на базі опорного закладу загальної середньої освіти І-ІІІ ст. «Монастирищенська спеціалізована школа №5» методист КУ «Монастирищенський районний методичний кабінет Монастирищенської районної ради» Костриця І.В. провела тренінгове заняття на тему “Професійна компетентність педагога”.

     Під час тренінгу педагоги ознайомилися із поняттям “професійна компетентність”, визначили ключові компоненти професійної компетентності; виконали вправи «Рука допомоги», «Крок до успіху», «Оплески», які дали можливість розкрити шляхи власної самореалізації та допомогли в правильно спланувати цілі і завдання для професійного самовдосконалення та самоосвіти.

20181130 09453820181130 094549

На закінчення заняття учасники поділилися своїми думками, виконавши вправу «Поле вражень», яка показала, що тренінг активізував творчий потенціал педагогів, стимулював бажання підвищувати свій фаховий рівень і здійснювати постійне спілкування з колегами для обміну досвідом.