SCAN00009 листопада 2018 року на базі закладу дошкільної освіти (ясла-садок) «Усмішка» Монастирищенської районної ради відбувся семінар-практикум «Малючок - здоров’ячок» (керівник Кривонос А.Б.) на тему: «Оптимальна рухова активність, визначення тривалості статичного навантаження відповідно до індивідуальних особливостей дитини.»

       Методист КУ «МРМК МРР» з дошкільної освіти Кузьмінська Ю.М. зазначила, що в закладах дошкільної освіти дбають про всебічний гармонійний розвиток дітей, зокрема велику увагу приділяють фізичному вихованню. Тому методична служба постійно працює над підвищенням фахової майстерності тих педагогів, які безпосередньо опікуються питаннями ефективного фізичного розвитку, зміцненням організму кожної дитини – інструкторів з фізкультури і вихователів, використовуючи інтерактивні технології, різноманітні форми методичної роботи з педагогами. Тренінги стимулюють процеси набуття професійної компетентності, сприяють зміцненню їхньої особистісної позиції, опосередковано впливають на покращення освітньої діяльності цих фахівців.

   фото 1  Кривонос А.Б. (інструктор з фізкультури ЗДО «Усмішка») провела тренінг з учасниками заходу. Міні – лекція «Рух – це життя. Даруймо його щодня» та ігрове моделювання ситуацій «Рухи розум розвивають» поглибили і закріпили знання, сприяли розвитку інтелектуально -креативного потенціалу педагогів. Учасниками була сформована чітка позиція, що рухова активність дошкільників визначається не стільки біологічною потребою, скільки цілеспрямованим педагогічним впливом на дітей, який стимулюється створеним у закладі руховим режимом.

     Педагоги отримали методичні рекомендації щодо оптимального поєднання рухового і статичного навантаження, моделі рухового режиму дітей дошкільного віку у ЗДО.  фтоо 2фото 3