20181031 110120Заробити максимальні бали на ЗНО з географії ще як можливо! Для цього необхідна плідна співпраця між учителем та учнем, визначення пріоритетів, чітка постановка цілей та віра одинадцятикласників у свої сили. Проблемі підготовки учнів ЗЗСО до тестування був присвячений інструктивно-методичний семінар вчителів географії, який відбувся 31 жовтня 2018 року на базі Монастирищенського закладу загальної середньої освіти І-ІІІ ст. №2. Учасників семінару радо вітали заступник директора школи з навчально-виховної роботи Л.М. Гончарук та вчитель географії Т.М.Побережець, які забезпечили належні умови для створення робочої атмосфери семінару.

Розпочала роботу семінару методист КУ «Монастирищенський районний методичний кабінет Монастирищенської районної ради» Костриця І.В. , яка ознайомила присутніх з планом роботи, завданнями та представила гостей: Герасименко Оксану Володимирівну та Безлатню Любов Олек-сандрівну, викладачів кафедри географії та методики її викладання Уманського державного педагогічного університету ім. П.Тичини.

20181031 094907Вся робота семінару була спрямована на ознайомлення із програмою зовнішнього незалежного оцінювання з географії у 2019 році, новими правилами вступу випускників ЗЗСО до вищих навчальних закладів та особливостями сертифікаційної роботи з географії. О.В.Герасименко охарактеризувала сертифікаційні роботи з географії минулих років, розставила акценти на найбільш проблемних питаннях, надала практичні рекомендації щодо підготовки учнів до тестування у 2019 році.

На закінчення роботи семінару учасники висловили побажання продовжити активну співпрацію з працівниками Уманського державного педагогічного університету ім.П.Тичини.