facebook 1540444725587Завершилась третя заключна сесія навчання вчителів початкових класів Монастирищенського району Черкаської області, які в 2019-2020 році навчатимуть першокласників. Учасники навчання поглибили свої знання щодо інтеграції в освіті: тематичного та діяльнісного підходів, формування ключових компетентностей. Ознайомилися з множинним інтелектом, педагогікою партнерства, інклюзивною освітою та іншими важливими питаннями. Підготувала та проводила тренінги сертифікований тренер НУШ, методист райметодкабінету Свердлик Наталія Павлівна. Учасників зібрання вітала завідувач райметодкабінету Залозна Неля Ромуальдівна, яка підкреслила, що працювати у часи кардинальних змін важко і відповідально. Але усвідомлення того, що життя, суспільство, бурхливий розвиток техніки вимагає нових підходів до організації освітнього процесу, дає нам наснагу вчитися, творити, діяти по-новому.

    facebook 1540444798538 Сподобалось педагогам заняття «Гра по-новому, навчання по-іншому з LEGO», на якому визначено можливості конструктора LEGO та його освітній потенціал в організації освітнього процесу в початковій школі. Робота з конструктором Lego Duplo та Lego Sistem дозволить молодшим школярам у формі пізнавальної гри дізнатися багато важливих ідей і розвинути необхідні в подальшому житті навички, ознайомитися з навколишнім світом за допомогою гри та творчості. Учасники зібрання побували на екскурсії в Монастирищенському інклюзивно-ресурсному центрі, ознайомилися з особливостями роботи центру по наданню послуг дітям з особливими потребами.

   Педагоги з великим задоволенням проводили ранкові зустрічі, творчі та рухливі ігри, виготовляли лепбуки, використовували методику джигсоу, кінезіологічні вправи, технологію «РАФТ» та багато інших цікавих методів і форм роботи Нової української школи. Щиро дякуюємо всім учасникам за підтримку та розуміння, Вашу креативність та неповторність у нашій співпраці. Бажаємо успіхів, здоров’я і перемог у НУШ!!!!!

  facebook 1540444870169facebook 1540444919999 Особливі слова вдячності адміністрації опорного закладу «Монастирищенська спеціалізована школа І-ІІІ ступенів №5» за створені належні умови для проведення навчальних тренінгів (керівник Мотилюк З.А.)facebook 1540445026345facebook 1540444967037