67КУ "Монастирищенський районний методичний кабінет Монастирищенської районної ради" повідомляє, що Організація Американські Ради з міжнародної oсвіти ACTR/ACCELS (American Councils) здійснює програму культурного обміну між Україною та Сполученими Штатами Америки для старшокласників „Програма обміну майбутніх лідерів” (FLEX). Програма фінансується урядом США й адмініструється American Councils за підтримки Відділу преси, освіти та культури Посольства США у Києві та Міністерства освіти і науки України, та здійснюється Бюро у справах освіти і культури Державного департаменту США. Програма FLEX проводиться на відкритій конкурсній основі та є безкоштовною для учасників. Програма надає школярам стипендії, які дають їм змогу подорожувати до Сполучених Штатів, навчатися в американській школі протягом одного академічного року і проживати у американській родині.
Програма FLEX розрахована на школярів 8-10 класів, які народилися в період з 01 січня 2002 по 15 липня 2004 року та володіють англійською мовою.
До участі в конкурсі також запрошуються діти з обмеженими фізичними можливостями, які народилися в період з 15.02.2001 по 15.07.2004 та навчаються в 8-11 класах. Дітям з особливими потребами необхідно попередити про свою участь представництво “American Councils” для створення належних умов тестування.
Додаткову  інформацію про вищезгадану програму, можна отримати у вкладенні.
Просимо звернути увагу, що тестування для школярів з Черкаської області відбудеться:
13 жовтня 2018 року о 9:00 – учні з м.Черкаси, 11:00 – учні з області.
Перша Міська Гімназія, вул. Святотроїцька 68, м.Черкаси