DSCN098026 вересня 2018 року у малому залі Будинку рад відбулась нарада керівників закладів загальної середньої освіти за участю Терещука Р.М., заступника голови райдержадміністрації, Фариби М.М., заступника голови районної ради.

     На нараді були присутні Бондаренко П.О., отаман полку ім. І.Богуна, Мельничук В.Ю., голова громадської організації «Гарт», Павлученко С.М., заступник директора з НВР професійного ліцею, які звернулися до керівників ЗЗСО з пропозицією взяти участь у районному святі, присвяченому Дню українського козацтва, Дню захисника України.

     2018-2019 навчальний рік – початок роботи закладів загальної середньої освіти в умовах Нової української школи. Тому і порядок денний роботи наради був насиченим.

     Про підготовку ЗЗСО району до роботи в осінньо-зимовий період та стан матеріально-технічного забезпечення закладів для роботи в умовах НУШ повідомила начальник відділу освіти Ганжала Т.С.

   Методист РМК Свердлик Н.П. ознайомила керівників закладів освіти з орієнтовним календарним плануванням уроків першого класу в умовах роботи НУШ та підвела підсумки оздоровчої кампанії 2018 року.

   Про організацію проведення І та ІІ турів Всеукраїнського конкурсу «Учитель року – 2019» та курсову перепідготовку педпрацівників району повідомила завідувач РМК Залозна Н.Р.

   Методист РМК Костриця І.В. підвела підсумки проведення зовнішнього незалежного оцінювання 2018 року та ознайомила з організацією проведення ІІ (районного) етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад з навчальних предметів.

   З графіком та умовами   проведення районної спартакіади школярів у 2018-2019 навчальному році виступила методист РМК Гуцал Т.Д.

З проведенням учнівських та фахових конкурсів у новому навчальному році присутніх ознайомили методисти РМК Казміренко Т.В. і Куролап В.В.                                                                        

   На завершення роботи колективно було обговорено організацію проведення шкільних та районного святкування Дня працівників освіти.