1329290845 konferenciyaМіністерство освіти і науки України повідомляє, що 25–26 вересня 2018 р. у м. Київ Національним педагогічним університетом імені М. П. Драгоманова спільно з Інститутом екології економіки і права, Міжнародною асоціацією позашкільної освіти, Національним центром «Мала академія наук України» за сприяння МОН та Національної академії педагогічних наук України буде проведена V Ювілейна міжнародна науково-практична конференція «Наукова еліта у розвитку держав».

Основною метою конференції є обговорення стратегічних питань розвитку освіти і науки, розширення міжнародного партнерства. На конференції планується робота наступних секцій:

  1. Наукова еліта і позашкільна освіта у розвитку держав.
  2. Наукова еліта і соціально-гуманітарний розвиток держав.
  3. Наукова еліта і економіко-правовий розвиток держав.
  4. Наукова еліта і екологічний розвиток держав.
  5. Наукова еліта і Мала академія наук.      

У рамках заходу відбудеться обговорення проектів нормативно-правових документів у сфері позашкільної освіти, стендові презентації, святкування Дня позашкілля.

До участі у конференції запрошуються представники органів управління освітою, наукових установ, педагогічні працівники закладів освіти. Витрати на проїзд, проживання, харчування за рахунок сторони, що відряджає. Учасників просимо заздалегідь придбати квитки на зворотній шлях.

Для участі в конференції необхідно до 15 вересня зареєструватися на сайті «Позашкільна освіта» (www.pou.org.ua) або надіслати заявку на електронну адресу оргкомітету Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її. (форма заявки додається).

Детальна інформація щодо програми конференції – за тел.: +38 (044) 407-07-94, (096) 337-15-81, 489-55-54; на сайтах: www.ieep.org.ua, www.pou.org.ua.