Другий етап підготовки вчителів початкових класів, які будуть навчати     першокласників розпочато.

12

Відповідно до наказу КУ «Монастирищенський районний методичний кабінет» № 16 від 15.08.2018 року « Про проведення навчання для вчителів початкових класів, які будуть навчати першокласників у 2019-2020 навчальному році» на базі опорного закладу загальної середньої освіти «Монастирищенська спеціалізована школа І-ІІІ ступенів №5» з 20 по 23 серпня відбулася перша сесія підготовки вчителів початкових класів, які будуть навчати першокласників в наступному навчальному році.

56

Наказом передбачено проведення ще двох настановчих сесій для цієї категорії педпрацівників, які відбудуться 17 та 24 вересня ,   29-31 жовтня та 1-2 листопада поточного року. Навчання проводить тренер НУШ, методист районного методичного кабінету Свердлик Н.П.

34

 

Учасників зібрання привітала завідувач райметодкабінету Залозна Н.Р., яка коротко підвела підсумки роботи першого етапу підготовки до впровадження стандартів НУШ. Неля Ромуальдівна зокрема зазначила , що перепідготовка педагогів та створення сприятливого освітнього середовища для впровадження концепції Нової української школи є найважливішим етапом впровадження реформ, а також побажала успіхів і натхнення всім учасникам тренінгів.

7